מכשיר מסאז' – מה מתאים לך?

מכשירי מסאג'

אם אתם רוצים לבחור מכשיר מסאז' אבל לא יודעים מה לבחור, המאמר הבא בשבילכם. מכשירי מסאז' הופכים יותר ויותר פופולריים וגם הסוגים הרבים לא עוזרים לכם לבחור את מה שנכון עבורכם, משום שיש הרבה מאוד סוגים, יותר מידי אפילו.

אז השאלה הראשונה היא כיצד אתם יכולים לדעת שמכשיר המסאז' שאתם הולכים לקנות ולא משנה מה אתם בוחרים הוא אכן מכשיר שהולך לשרת אתכם ולהתאים לכם. זה דבר אחד.

דבר שני חשוב מאוד לערוך תיאום ציפיות. אין ספק שמכשיר, טוב ככל שיהיה אינו יכול להחליף איש מסאז' מקצועי ולכן, השאלה היא, למה כן אתם יכולים לצפות מהמכשיר? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

מכשיר מסאז' – איך בודקים שזה אכן מתאים לכם?

מכשירי מסאז' כפי שאמרנו קיימים בסוגים רבים, גדלים וצבעים. נתחיל בזה שיש קטגוריות במכשירי מסאז'. יתכן שאתם רוצים רק את תחושת הרוגע וההרפיה שמסאז' מקצועי מעניק לכם ולכן אתם רוצים לקנות מכשיר מסאז', במקרים כאלו היינו ממליצים לכם ללכת על מכשיר מסאז' שעובד על אזור הראש והרקמות.

זה אולי נראה לכם מוזר, אולם יש מכשירי עיסוי שעובדים רק על הראש ומעסים בעדינות את אזור הרקמות.

אם אתם רוצים רוגע, כנראה שזה המכשיר שיתאים לכם. אם אתם רוצים ממש את תחושת שחרור השרירים, חשוב לדעת האם אתם רוצים אזור ספציפי או כל אזור בגוף. אם אתם רוצים לכל האזורים בגוף, יהיו מכשירים מסוימים שתצטרכו, אם אתם רוצים אזור ספציפי, זה יהיה מכשיר ייעודי שיכסה את אותו האזור.

אם אתם ספורטאים, שוב, אתם צריכים מכשיר מסאז' אחר שמשחרר את השרירים בצורה מסיבית יותר כדי לתת לכם בריאות באימוני הכושר הבאים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם