שאלות ותשובות נפוצות בתחום ה SEO

שאלות ותשובות SEO

בעלי עסקים רבים מבינים כי כדי להיות כמה שיותר רלוונטי ברחבי רשת האינטרנט, לא מספיק להיות בעל אתר אינטרנט בלבד. אין ספק כי אתר זהו נכס לכל דבר עבור העסק, אך מכיוון שהתחרות גדולה מאוד בין העסקים הרבים, כל אחד רוצה להופיע כמה שיותר גבוה בתוצאות החיפוש של גוגל.

לכן, עסקים מבררים על תחום קידום האתרים הקיים כיום בשוק. קידום האתרים המומלץ ביותר הוא תחום ה-SEO, או במילים אחרות קידום אתרים אורגני. זהו למעשה תיאור של מגוון פעולות הנעשות באתר לצורך יעילותו ושמירה על איכותו של האתר, בפני הגולשים השונים וגם עבור האלגוריתם של גוגל המדרג בסופו של דבר כל אתר בתוצאות החיפוש.

קידום אתרים אורגני הוא תחום מרתק ומורכב, ולכן צצות אינספור שאלות בנושא. אילו הפופולריות והעיקריות ביניהן:

האם ניתן לקדם אתר לבד?

תשובה – בוודאי. אך כמו שכל עבודה דורשת אדם מקצועי ומנוסה, כך גם בתחום של קידום אתרים. כמובן שניתן להיעזר במגוון מידע בנושא הקיים ברשת, אם באמצעות מדריכים ומאמרים כתובים או סרטונים מועילים, אך בשורה התחתונה זה דבר שלוקח זמן כדי ללמוד את התחום כמו שצריך ולהביא תוצאות.

כמה זמן לוקח לקדם אתר לתוצאות הראשונות?

תשובה – הרבה זמן. אבל כמו שהמשפט המפורסם אומר, הסבלנות משתלמת. קידום אתרים אורגני אינו קסם, ולכן אותן פעולות שיפור ואופטימיזציה המתבצעות באתר נועדו כדי לבסס את אמינותו של האתר ברשת, וכך תוצאות הקידום לוקחות זמן שאינו מוגדר וידוע מראש מכיוון שהכל תלוי באלגוריתם של גוגל.

מה עדיף – קידום ממומן או אורגני?

תשובה – תלוי מהם הצרכים המיידיים של האתר. מכיוון שקידום אורגני לוקח זמן, גוגל מאפשרת לעסקים לפרסם מודעות במנוע החיפוש בתשלום, כך שהן מופיעות בראש תוצאות החיפוש על יכולות לעלות לא מעט כסף. לכן, אם הצורך של העסק הוא פרסום מיידי ונקודתי לתקופת זמן מוגבלת, מוטב לבחור בקידום ממומן ולאו דווקא קידום בגוגל במסלול האורגני.

האתר מופיע במיקום הראשון – האם אפשר להפסיק את הקידום?

תשובה – אפשר, אבל לא כדאי. קידום האתר נועד למקם את האתר כמה שיותר גבוה בראש תוצאות החיפוש של מנוע החיפוש, אך גם לבצע בדיקות באופן קבוע באתר לצורך שיפורו. לכן במקרים אלו ניתן "להוריד הילוך" מבחינת פעולות הקידום, אך לבצע תמיד אופטימיזציה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

סכסוכי ירושה

לאבד אדם אהוב זה נורא, זה אף פעם לא קל. מלווה לזה תחושת אובדן נוראה לצד עצב וריקנות. בטח ובטח אם מדובר באדם קרוב. תוסיפו

קרא עוד »