יש מחשבים בעסק? כל הסיבות לדאוג לגיבוי בענן

יש מחשבים בעסק? כל הסיבות לדאוג לגיבוי בענן

כיום לכל עסק יש מערכת מחשוב כזו או אחרת. גם לעסקים קטנים כמו קיוסק או חנות אחרת יש מחשב אחד לפחות בעסק, מכיוון שהמחשבים הם אלו שבאמצעותם ניתן לנהל עסק בצורה הטובה ביותר. באמצעות המחשב ניתן לעשות סדר בכל תהליכי העבודה היומיומיים, לפקח על דברים שקורים בעסק וכמובן להיות מעודכנים כל הזמן בנוגע להכנסות ולהוצאות שיש.

אם בעבר בחנויות פיזיות שונות היה נהוג לראות קופה רושמת בה מאחסנים את הכסף המזומן, כיום אותן קופות הפכו להיות ממוחשבות כך שכל התיעוד של הכספים נרשם ונשמר במחשב. מכיוון שמדובר במידע רב, רגיש וחיוני לכל עסק מומלץ לשמור על המידע הזה לצורך תיעוד ובקרה. הדרך הטובה והמתקדמת ביותר לשמירת מידע כזה היא באמצעות מערכת מחשוב ענן. מערכת זו מגבה ושומרת את כל המידע באופן וירטואלי, כך שניתן לגשת אליו מכל מקום.

האם ענן הוא בטוח מפני חדירה עוינת?

עם זאת, יש לציין כי גם מי שיש לו ענן בעסק ושדרג את העסק שלו למאה העשרים אחת צריך לתת דעתו על כך כי ענן הוא אחד הדברים החדירים ביותר למומחי סייבר. פעמים רבות הפריצות למחשב מתבצעות דרך חדירה לענן ועל כך יש לתת את הדעת ועל כן כדאי לבחור גיבוי בענן עם מערכת הסייבר הטובה ביותר שיש. לפעמים הפריצה בכלל מתרחשת בגלל מייל ששלחתם למישהו אחר ואז הארגון שחודר אליכם מחדיר נוזקה דרך המייל שלכם. לכן אתם צריכים להבין כי יש משמעות אדירה לשאלה איזה אבטחה יש לכם על הענן או על כל המחשבים שלכם ולחשוב על כל מה שאתם עושים עם המחשב שלכם, וכיצד תוכלו להגן ולאבטח אותו בצורה הטובה ביותר.

מדוע לא כדאי לבחור את המערכת הזולה ביותר?

עוד נקודה שאתם צריכים לקחת בחשבון היא שלא כדאי לבחור את מערכת הגנת הסייבר הזולה ביותר מכיוון שהדבר יפגע בכם בסופו של דבר. עם זאת יש לציין כי יש אנשים או יותר נכון לומר ארגונים אשר פריצות למחשבים זה דרך חיים בשבילם, ואנשים או ארגונים אלו יכולים לחדור לכל מערכת חזקה ככל שהיא נראית.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם