מתי הגיע הזמן להחליף את הריהוט הביתי?

רהיטים לבית

רהיט זה לא דבר שמחליפים אותו בכל יום. כל רהיט נועד לשמש אותנו למשך תקופה מסוימת של שנים ואולי גם עשרות שנים. אבל יום מגיע והרהיטים הביתיים יוצאים מכלל שימוש. ואז אנחנו מחפשים להחליף אותם בחדשים. כי רהיט צובר נזקים במהלך השנים, בלאי, מתקלקל וגם מתלכלך.

ואז נרצה לחדש את הרהיטים ולהחליף אותם בחדשים, ראו למשל מערכות ישיבה לבית. אז כל כמה זמן זה אמור לקרות?

האם הגיע הזמן להחליף את הריהוט הביתי?

אפשר לומר שקשה לתת כללים בנושא כזה. כי לכל אחד יש רמת חיים משלו וסגנון חיים אחר. יש מי שאוהב לחדש את הבית אחת לכמה שנים, ולגוון את המראה גם אם הרהיטים לא ממש בלו. לעומת זאת יש אנשים שיש להם נאמנות רבה לרהיטים שלהם.

הם מתחברים אליהם ולגמרי לא מחפשים להיפרד מהם. הללו ידחו ככל האפשר את ההחלפה, וישמחו עם כל יום בו הם יכולים ליהנות מהרהיטים הנוכחיים שלהם. אבל תמיד צריך לדעת – בשלב בו הרהיטים לא נראים במצב טוב, בשלב בו הם צברו נזקים מסוגים שונים וכבר לא מחמיאים לדירה – זה הזמן להחליף אותם.

כמו כן יש מצבים בחיים בהם הצרכים שלנו משתנים. דהיינו, עד כה התאים לנו ארון מסוג מסוים, מעתה והלאה הארון הזה אינו מספק אותנו עוד, יש לנו כמות גדולה יותר של חפצים והרהיט הישן לא יכול להכיל את כל התכולה שלנו. מה עושים עכשיו? זה הזמן לחדש רהיטים. כי אם הרהיט במצב מעולה אבל הוא לא מתאים לנו עוד – אין ברירה אלא לחדש אותו. כאן ההחלפה לא תלויה במראה אלא בשימושיות. חשוב לנו שהארון יכיל את החפצים שלנו בנוחות.

> למידע מקצועי ומגוון רהיטים לבית בקרו באתר https://www.beteli.co.il!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם