שיקום בטון בגובה – כך זה עובד

שיקום בטון

בשלב הראשוני, לפני שבכלל מתחילים לחשוב לעשות שיקום בטון בגובה, יש צורך לבצע הערכה כללית של מצב המבנה ולבדוק אותו באופן מעמיק בעזרתם של אנשי מקצוע שיוכלו לבחון אותו. מהנדסים, חשמלאים וקבלנים בתחומים שונים יצטרכו לבדוק את המבנה על כל רבדיו ולהעריך אילו עבודות שיקום נדרש לבצע.

תהליך עבודת שיקום הבטון מתבצע תחילה על ידי הסרה של החיפויים ולאחר מכן קודחים בבטון עד שמגיעים לקורות הברזל של המבנה. במידת הצורך משקמים גם את קורות הברזל, ובתום הטיפול בקורות עוברים לטיפול בבטון עצמו ושיקום שלו, תוך כדי שימוש בחומרים ייחודיים.

חומרי איטום אקריליים לשיקום בטון

במהלך עבודת הסנפלינג יעשו אנשי המקצוע שימוש בחומרי איטום אקריליים לשיקום של הבטון במבנה. החומרים הללו יביאו לחיזוק של הבטון במבנה ושיפור מצבו הכללי. תחזוקה ראויה נחשבת לחשובה במיוחד במקרים שבהם רוצים לשפר משמעותית את המצב של המבנה ולהפוך אותו לבטוח יותר.

כאשר אתם בוחרים לפנות אל חברה מקצועית שעושה עבודות מהסוג הזה של שיקום בטון בגובה, עליכם לבדוק מה רמת הניסיון של כל חברה ומהם המחירים שהיא גובה. בדיקת הדברים הללו תאפשר לכם לבחור בחברה שיודעת לעשות עבודה מקצועית.

בדיקה מקיפה של מצב המבנה

מידי מספר שנים, ובמיוחד במקרים שבהם חושדים המבנה לא במצב תקין, מומלץ לערוך בדיקה מקיפה של מצב המבנה. זה יוכל לעזור לכם להבין בדיוק מה ניתן לעשות ואיך בדיוק אתם יכולים לשמור על עליו במצב תקין. תנו לחברה מקצועית שמבצעת עבודה בגובה, לערוך את כל הבדיקות הנדרשות על מנת להפוך את המבנה לתקין יותר מבחינת המצב שלו. חשוב לערוך את כל הבדיקות הללו מפעם לפעם כדי לוודא שהמבנה במצב טוב.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם