השקעות נדל"ן בארצות הברית – מה חשוב לדעת על התהליך?

לאורך השנים יזמים ישראלים רבים החלו לחפש אחר הזדמנויות נדל"ן אטרקטיביות מעבר לים. מאז ומתמיד היו אלה הזדמנויות השקעה שלרוב היו מניבות רווח גבוה יותר מהתשואה הממוצעת בישראל אולם כאשר מדובר בנדל"ן בחו"ל לעתים היה קשה יותר להשקיע אם אתה לא חברה גדולה עם קשרים ועובדים במדינת היעד. כיום בעידן האינטרנט, הטיסות הנגישות לכל מקום והעובדה שחברות נדל"ן ישראליות רבות פרוסות באינספור מוקדים ברחבי העולם ויכולות לתחזק את הנכס שלהם הופכת את השקעות הנדל"ן בחו"ל להרבה יותר כדאיות, אטרקטיביות וישימות.

רוצים ללמוד מהמומחים? צרו קשר עם עמית והגר השקעות >>>>

היכן כדאי להשקיע?

 ארצות הברית היא ללא ספק אחת מאותם יעדים שישראלים רבים אוהבים להשקיע בה. מדובר במדינה שהיא בדרך כלל ביחסים טובים עם ישראל, עלויות הנכסים נמוכה משמעותית והתשואה גבוהה פי 2 או 3 מישראל בדרך כלל. למרות זאת, כמו בכל מקום אחר, חשוב לבדוק מספר פרטים חשובים לפני שאתם רצים להשקיע.

מה חשוב לדעת על תהליך ההשקעה בנדל"ן בארה"ב?

יש הבדל רב בהשקעות נדל"ן בארה"ב לעומת בישראל. מלבד כמות האזרחים והשוק הגדול יותר הרי שגם מחיר הנכסים הוא משמעותית נמוך מאשר בארץ. בעלות של דירת 3-4 חדרים בערי הפריפריה בישראל תוכלו להשיג בארה"ב בית קרקע רחב ידיים. כמו כן בשל ריבוי הקרקעות וסופות שלעתים פוקדות את ארה"ב הקרקעות אינן יקרות כמו בישראל. בארה"ב מקיימים שקיפות מלאה בתהליך רכישת הנדל"ן וההתנהלות עמו ולכן מדובר ביתרון משמעותית לתהליך עבור המשקיע הישראלי. חשוב לבדוק את המדינות הכדאיות להשקעה ואת המיסים הרלוונטיים לאותה מדינה כיוון שאלה עשויים להשתנות בין אחת לאחרת. כמו כן יש לבצע בדיקות כלכליות כדי להעריך את אחוז התשואה הצפוי וכמובן לבדוק את המקום מבחינת אוכלוסייה, הגירה אל המקום, תנאים ותשתיות וכו'.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם