אילו סוגי ניתוחי חזה קיימים?

2105090-min

נשים רבות פונות לבצע ניתוחי חזה. מדובר על ניתוח פופולארי למדי שנועד לתקן את המראה הנשי, ולתקן את הטעון תיקון לפי הנתונים האישיים של האישה. המראה שלנו חשוב לנו כל כך, וכל אחת רוצה לשמור על מראה נאה ותקין לאורך שנים. לשם כך פונים גם לבצע ניתוח פלסטי שכולל את התיקון הרצוי. יש מגוון טיפולים ושיטות טיפוליות, וזאת כדי לאפשר לכל אחת באשר היא להשיג את המטרה הרצויה לה בהתאם למצבה ולמבנה גופה.

 

סוגים שונים של ניתוחי חזה

בין הניתוחים הבולטים קיימים שלושה סוגי טיפולים כירורגיים שנועדו לתקן את מבנה החזה.

  1. הקטנת חזה – נשים שמבנה החזה שלהן בולט וגדול תחפוצנה להקטין אותו. וזאת כדי לשוות לעצמן מראה פרופורציונאלי.
  2. הגדלת חזה – במידה והחזה קטן ביחס לממדי הגוף, או שבמהלך השנים החזה איבד את צורתו ונעשה לקטן יותר, אפשר יהיה לבצע ניתוח הגדלת חזה. וזאת כדי לתקן את העיוות שנוצר.
  3. הרמת חזה – במידה והחזה שמוט יומלץ על ניתוח הרמת חזה. טיפול כירורגי שהמטרה שלו היא לשקם את מבנה החזה.

 

שינויים ונזקים במבנה הגוף במהלך השנים

חשוב להבין כי כל אישה עוברת במהלך השנים שינויים הורמונליים רבים. תנודות אלו משפיעות במידה רבה על מבנה החזה. דבר שעלול לפגוע בתחושת הנשיות ובהרגשה הכללית של האישה. לכן יומלץ לנשים במצבים כאלו לפנות לאופציה הניתוחית. תחום הניתוחים הפלסטיים הינו מפותח מאוד כיום. וניתן לבצע פעולות שונות בצורה מדויקת ויפה ביותר. מה גם שהניתוחים נחשבים לבטוחים ביותר ומאפשרים לכל אחת להשיג את התוצאות הרצויות לה ללא סיכונים ובלי סיבוכים צפויים. התהליך אינו מורכב והתוצאות בהחלט משביעות רצון. אם כי חשוב לבחור מנתח פלסטי מנוסה ומומלץ!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם