האם ביבי באמת יוכל להיות חסין בפני הגשת כתב אישום?

האם ביבי יכול להשיג חסינות?

יש אזרחים רבים אשר מדמיינים עתיד עם עולם הפוך בו כחול לבן ניצחה בבחירות, בו ביבי התפטר מהריצה לכנסת לאחר שהוחלט להגיש נגדו כתב אישום והוא כבר חושב על בקשת החנינה ובו בני גנץ עומד להרכיב את הממשלה.

אך אין מה לעשות המציאות היא שונה ואפשר לראות כי כיום ביבי הוא ראש הממשלה הנבחר ולא רק זאת אלא שהוא מתמודד עם שלל אישומים וחקירות משטרתיות. על רקע זה עולים קולות המורים על כך כי ביבי עושה כל מאמץ בכדי לנסות ולהיות חסין מפני הגשת כתב אישום ועולה השאלה האם יצליח. נראה כי בכדי להצליח בכך הוא צריך לשנות את החוק בכנסת או באמצעות החזרת חוק החסינות אשר בוטל ב-2005 או בחיקוק חוק פרסונלי אשר ייתן חסינות לראש ממשלה מכהן מכל חקירה פלילית. ימים יגידו אם ביבי יצליח בכך מה שבטוח הוא שהדבר לא בריא לנו ולא למדינה שלנו וטוב אם הוא יסתיים כך או אחרת.

מהי הדרך הטובה ביותר של ביבי להתמודד עם האישומים?

בין אם ביבי יצליח לחוקק חוקים כאלו ובין אם לא אתם צריכים להבין כי הדרך הטובה ביותר שלו להתמודד מול האישומים הללו זה לפנות אל עורכי דין מנשה רון הטובים ביותר בשוק. המישור המשפטי הוא המקום בו הדבר יוכרע בסופו של דבר ולכן יש משמעות אדירה לשאלה מי הם עורכי הדין של ביבי. ככל שעורכי הדין הללו יהיו יותר איכותיים, ברמה יותר גבוהה ויותר מקצועיים כך הם יצליחו להגן על ביבי בצורה יותר טובה וזהו משהו שאתם חייבים לתת עליו את הדעת. עובדה זו נכונה לכל נאשם המתמודד עם אישומים פלילים וכל אחד צריך לבחור את עורכי הדין הטובים ביותר שייגנו עליו.

מה מייחד תיקים של שחיתות ציבורית?

עליכם להבין כי תיקים של שחיתות ציבורית הם שונים מתיקים רגילים עקב העובדה כי התקשורת הרבה יותר מעורבת בהם. לא רק זאת אלא שאתם צריכים להבין כי תיקים אלו הם לרוב בנפח הרבה יותר גדול ויש הרבה יותר אנשים אשר מעורבים בהם

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

סכסוכי ירושה

לאבד אדם אהוב זה נורא, זה אף פעם לא קל. מלווה לזה תחושת אובדן נוראה לצד עצב וריקנות. בטח ובטח אם מדובר באדם קרוב. תוסיפו

קרא עוד »