איפה ניתן לבצע בדיקת זכאות להחזר מס לבד?

החזר מס זה לא דבר נדיר כלל. למעשה, קיימים עשרות אם לא מאות אלפי אנשים עובדים שייתכן ומגיעים להם פיצויים והחזר מס משמעותיים בגין תשלומי מס שהם לא היו צריכים לשלם. אנשים אלו יכולים לבצע בדיקת זכאות להחזר מס לבד בדרכים שונות דרך הרשת לפני שהם הולכים לבצע את ההליך דרך האתר של הרשות הרלוונטית.

מי יכול לבצע בדירת זכאות להחזר מס?

כיוון שיש המון מקרים של אנשים רגילים לחלוטין הזכאים להחזר מס אך לא מבקשים זאת, מומלץ גם לכם לבצע את הבדיקה המלאה. ייתכן ותוכלו לחסוך עד אלפי שקלים בגין תשלומי מס גבוהים שלא הייתם אמורים לשלם. כל מי שהפרטים האישיים שלו משתנים בגין שינוי סטטוס משפחתי, לידת ילד, עבודה במס עבודות שונות, החלפת מקום עבודה וכדומה יכול להיות זכאי לתשלומי החזר מס גבוהים.

איך לבצע את הבדיקה לזכאות לבדכם?

באתר הון חוזר אפשר למצוא מחשבון שעושה בשבילכם את החישוב והכדאיות להגשת המסמכים שיכולים לפתוח לכם את הפתח לקבלת תשלומי החזר מס. המחשבון קל להבנה, ידידותי ומאפשר לכם לעשות את כל החישובים ולמלא את כל הפרטים בגינם תוכלו לדעת אם גם לכם כדאי להגיש בקשה או לא.

במידה ועל פי המחשבון לחישוב החזר מס גיליתם שאתם זכאים להחזר משמעותי בשנה האחרונה, תוכלו להגיש את הבקשה דרך האתר הממשלתי העוסק בענייני רשות המיסים. שם תצטרכו להגיש את כל הפרטים, המסמכים והטפסים השונים שיכולים להצביע על כך שבשנת המס האחרונה שילמתם יותר ממה שהייתם צריכים בפועל לשלם.

ניתן להגיש בקשות לכל שנה בנפרד עד שש שנים לאחור, אז בדקו עוד היום אם גם לכם מגיעה הטבה מהמדינה בצורת החזר מס!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם