ניקוי חלונות – מדוע זה חשוב?

1929768-min

כשאנחנו חושבים על ניקוי בית או ניקוי משרד, אז הדברים הראשונים שעולים לנו בראש, באופן טבעי, הם ניקוי משטחים, ניקוי אריחים ושיש, ריהוט, ובאופן כללי, אנחנו חושבים יותר על החלק של ניקוי החלקים הפנימיים במבנה ופחות על ניקוי החלקים החיצוניים.

אך כפי שאנחנו יכולים להניח, החלק שצובר הרבה יותר לכלוך, הוא דבר החלק החיצוני. במקרה שלנו, החלונות. מאחר החלונות נמצאים בחזית, אז באופן טבעי הם יצברו הרבה יותר אבק ולכלוך, ייווצרו עליהם יותר כתמים, ונצטרך לטפל באופן ספציפי ויסודי.

צריך לומר, לא כל אחד יודע ויכול לנקות חלונות. הרבה פעמים, בוודאי במבנים רבי קומות, אנחנו נשכור צוות מקצועי שיבצע זאת עבורנו. מדובר באנשי מקצוע שיש להם את הציוד, הידע והניסיון לשם כך. לא פעם מדובר על אנשים שמנקים חלונות באמצעות סנפלינג.

לפני שנסביר מדוע חשוב לנקות חלונות, יש להדגיש, שלא צריך לנקות אותם על בסיס קבוע, יומיומי או אפילו שבועי, כפי שנהוג לעשות בחלקים אחרים במבנה. מאחר ומדובר בעבודה יותר מסובכת, אז אפשר גם לעשות את זה לעיתים רחוקות.

 

מדוע חשוב לנקות חלונות?

ראשית, על מנת לייצר אווירה נעימה במקום. זו הסיבה העיקרית שאנחנו בכלל משקיעים בעבודות ניקיון במשרד ובכל מקום אחר. מקרה של ניקוי חלונות איננו שונה. אנחנו רוצים לייצר אווירה נעימה ולגרום לכל מי שנמצא במקום, תחושה טובה יותר.

שנית, החלונות צוברים כאמור הרבה מאוד אבק ולכלוך, ולעיתים גם צואה של ציפורים. ברגע שזה מצטבר, לא רק שזה מפריע לנו ליהנות מהנוף הנשקף מהחלון, זה גם יוצר ריח לא נעים וכן עלול למשוך גורמים שונים שילכלכו עוד יותר את החלון.

שלישית, כך יהיה גם נעים להתבונן על המבנה מבחוץ, ולא רק מבפנים.

 

צרו איתנו קשר – נופר ניקיון משרדים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם