עם אילו מסורי עבודה מומלץ לעבוד בתור מתחיל?

מסור

כל אדם גאה במחסן שלו שבו הוא אוגר לו עם השנים כל מיני סוגים של כלי עבודה. עם הכלים הללו יכולים לתקן כל מיני בעיות ברחבי הבית ואף לתחזק בצורה נוחה את הגינה. במידה וישנה גינה, זה חשוב לרכוש מבעוד מועד גם מסור, שאיתו שומרים על גינה מסודרת שבה הענפים של כל צמח נמצאים באזור מוגדר שאינו פולש אל חצר השכנים שליד.

אלו מסורי עבודה מומלץ לרכוש בתחילה? המשיכו לקרוא כדי לדעת!

מסור לחיתוך ידני

מסור עבודה ידני הוא דבר די בסיסי שמאפשר חיתוך של עץ בכל הגדלים שלו. ישנם מסורים ידניים שמגיעים בכל מיני גדלים, כך שניתן לבחור מבין אלה את הגדלים הכי רלבנטיים לסוג העבודה של גנן מתחיל. למה בעיקרו של דבר צריכים מסור לעבודה ידנית אם יש מסור נוח ומהיר לעבודה בצורה חשמלית?

מכיוון שישנם אזורים שאליהם לא ניתן להגיע עם כלי חשמלי, וכאן עבודה עם כלי ארגונומי שיכול להיות אפילו מתקפל תביא אל חיתוך אותה חתיכת עץ באופן יעיל. מעבר לכך, כלי ניסור ידני עולה כמה עשרות של שקלים בודדים ולא כדאי לוותר על רכישה כזו שהיא די בסיסית. ראו לדוגמה מסור שרשרת!

אוהבים את ג'קסון

כל ישראלי מכיר את המסור הפופולארי הזה. הוא גם לא מצריך מקום אחסון רחב, גם מאפשר עבודה עם בטריה חשמלית וגם מסייע לביצוע של חיתוך באופן נוח ומדויק על ידי מסור לחיתוך שמונח בצורה נוחה עם זווית חיתוך של עד 45 מעלות.

זהו מכשיר חיתוך מאוד לא יקר ביחס לכלי עבודה אחרים, ועם השקעה של כמה מאות שקלים בודדים מקבלים כלי עבודה שאיתו ניתן לחתוך בצורה מדויקת כל חתיכת עץ עבור כל סוג של עבודה בצורה מהירה ויעילה. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קייטרינג לחתונה

קייטרינג הוא חלק מהותי בכל חתונה. זו יכולה להיות משימה קשה למצוא את ספק שירותי הקייטרינג המתאים. קייטרינג לחתונה הוא אחד ההיבטים החשובים ביותר בכל

קרא עוד »

מחשבון משכנתא הפוכה

משכנתא הפוכה היא אחד מסוגי הלוואות הדירה הפופולאריים ביותר. הן אחת הדרכים היעילות ביותר לעזור לאנשים לחסוך כסף בתשלומי המשכנתא שלהם ולשלם פחות ריבית. משכנתא

קרא עוד »