סדנאות הורים דיגיטליות – יתרונות מול חסרונות

אנשים שרוצים להיות הורים טובים, עושים את כל מה שניתן כדי לקבל את הכלים והכישורים כדי לצלוח את המשימה הקשה והחשובה והיא: גידול ילדים. מרבית ההורים רוצים לגדל ילדים מחונכים טובי לב מצליחים וכאלו שיהיו כישרוניים ואפילו ישנו את העולם! אבל כדי לקבל את הקישורים האלה, צריך לעבוד קשה, ויש לא מעט אנשים שבוחרים לימודי הורות באופן דיגיטלי או פרונטלי. 

אבל מה היתרונות בלימודים דיגיטליים? 

היתרון הראשון הוא היכולת ללמוד אונליין הורות טובה יותר. סדנאות הורים דיגיטליות  מאפשרות לימוד מכל מקום, מהבית או המשרד, בחופשה או מחדר הלידה, בזמן שלימודים טובים כוללים את כל מה שקשור להורות, לקבלת החלטות, לסמכות הורים, לדילמות בגידול ילדים בזמן שההורים יכולים לקבל את הכישורים הנחוצים כדי לתפקד בחיי המשפחה בצורה טובה. 

הורים צעירים או כאלה שיש להם ילדים קטנים בבית, לא תמיד יכולים לעזוב את הכל ולהגיע לשיעורים פרונטליים, לכן שיעורים דיגיטליים יכולים להוות יתרון. 

מלבד זאת שיעורים כאלה המתקיימים אונליין, יכולים לספק את הנוחות הדרושה של לימודים ועבודה מהבית, הם מאפשרים יותר גמישות בשעות, כמו חזרה על תכנים באופן דיגיטלי, הקלטה של הרצאות וביצוע כל מה שאפשר אונליין. 

ומה לגבי החסרונות של סדנאות הורים דיגיטליות?

החסרונות מגיעים לידי ביטוי בכך שלימודים פרונטליים (לא אונליין) מספקים את המגע האישי עם המטפל, ואת היכולת להתדיין פנים מול פנים בנושאים חשובים. לימודים פרונטליים מאפשרים קשר אישי יותר עם ההורים ולעיתים יכולים לעזור להורים לצאת להתאוורר קצת מהבית ולקחת הפסקה מהטיפול בילדים, ובאופן פרדוקסאלי לצאת כדי ללמוד על חיי המשפחה טובים ושלווים יותר. 

בכל מקרה לימודים דיגיטליים הם דבר חיוני, וחשוב כבר עכשיו לבחור את מקום הלימודים שיוכל לספק לכם את המידע התוכן והכלים הנכונים ביותר להורות מוצלחת יותר. מידע נוסף באתר https://machon-adler.co.il/

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם