האם ניתן לרכוש כרטיס סים רק לאינטרנט בחו"ל?

כשנוסעים לחו"ל, חיוני להישאר מחובר עם חברים, משפחה ועמיתים בבית. עם זאת, השימוש בנתונים הסלולריים של הטלפון שלך עשוי להיות יקר, במיוחד כאשר אתה נמצא במדינה אחרת. אם אתם נוסעים מישראל, אולי אתם תוהים כמה עולה אינטרנט סלולרי בחו"ל.

מידע חשוב על כרטיס סים רק לאינטרנט בחו״ל

עלות האינטרנט הסלולרי בחו"ל עשויה להשתנות במידה רבה בהתאם ליעד שלך, לספק הסלולר שלך ולתוכנית שתבחר. בישראל, רוב ספקי הסלולר מציעים תוכניות נדידה בינלאומיות המאפשרות לך להשתמש בנתונים של הטלפון שלך בזמן שאתה בחו"ל. לתוכניות אלה יש בדרך כלל תשלום יומי או חודשי וכוללות כמות מסוימת של שימוש בנתונים.

כך למשל, פרטנר, אחת מספקיות הסלולר המובילות בישראל, מציעה תוכנית נדידה בינלאומית בעלות של 39 שקלים ליום וכוללת 500MB של שימוש בנתונים. אם תחרוג ממגבלה זו, תחויב בתשלום נוסף של 6.90 שקלים ל-10MB.

ספקית סלולר פופולרית נוספת בישראל, פלאפון, מציעה תוכנית נדידה בינלאומית דומה שעולה 39 שקלים ליום וכוללת 500MB של שימוש בנתונים. אם תחרוג ממגבלה זו, תחויב בתשלום נוסף של 7.50 שקלים ל-10MB.

אם אתה מתכנן להשתמש בנתוני הטלפון שלך לעתים קרובות בזמן שאתה בחו"ל, ייתכן שיהיה משתלם יותר לרכוש כרטיס SIM גלובל סים מקומי במדינת היעד שלך. זה יאפשר לך להשתמש בנתונים של הטלפון שלך בתעריפים מקומיים, שיכולים להיות זולים משמעותית מתעריפי נדידה בינלאומית.

לדוגמה, באירופה, אתה יכול לרכוש כרטיס SIM מקומי עם נתונים בלתי מוגבלים במחיר של 20-30 יורו לחודש. בדרום מזרח אסיה, אתה יכול לרכוש כרטיס סים מקומי עם 10 ג'יגה-בייט של נתונים בסביבות 10-15 דולר.

> קבלו מידע על כרטיס סים לארצות הברית מחירים והמלצות, בלינק > https://world8.co.il/a-sim-card-for-the-united-states

מקבלים החלטה מושכלת בנושא

לסיכום, אינטרנט סלולרי בחו"ל יכול לעלות ביוקר, אבל יש דרכים למזער את ההוצאות שלך. אם אתה נוסע מישראל, שקול לרכוש תוכנית נדידה בינלאומית מספקית הסלולר שלך או לרכוש כרטיס SIM מקומי במדינת היעד שלך. עם קצת מחקר ותכנון, אתה יכול להישאר מחובר בזמן נסיעה מבלי לשבור את הכסף.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
החשיבות של משקולות וציוד ספורט בשגרת הכושר שלך
כמומחה ותיק בתחום הכושר והפעילות הגופנית, אני לא יכול להדגיש מספיק את המשמעות של שילוב משקולות וציוד...
קרא עוד »
מרץ 05, 2024
5 דברים שצריך לדעת לפני שמזמינים שירות תמלול להקלטה
לפני שמזמינים שירות תמלול הקלטות, יש כמה דברים חשובים שכדאי לדעת כדי להבטיח תהליך תמלול חלק...
קרא עוד »
אוק 02, 2023
כניסה להייטק ללא ניסיון – כל אחד יכול
נמצאים במצב בקריירה של חוסר ודאות ולא כל כך בטוחים מה לעשות על מנת לשנות כיוון ולעשות הסבת מקצוע? אם...
קרא עוד »
מרץ 02, 2022