איך להיות עשירים? כך תמקסמו את ההכנסה החודשית שלכם

כדי להיות עשירים לא בהכרח צריך לחיות בצמצום עד כדי כך שתאכלו לחם ומרגרינה כל היום אולם בהחלט חשוב לדעת כיצד להתנהל כלכלית בצורה נכונה, לא מתפזרת וכמובן חכמה.  

אנשים עשירים אומרים שהתעשרות היא מדע מדויק. חלק מדברים על ההיבט הרוחני (שכן צריך להשקיע בהתפתחות אישית אם אתם רוצים להרוויח הרבה כסף ולהיות עשירים, חלק מדברים גם בהיבט הרוחני על האמונה בקב"ה) ואחרים מאמינים בנוסחה עסקית מסוימת שכן גם אם היו פושטים רגל היו תוך X שנים חוזרים להיות מיליונרים. קראו בהרחבה על איך להיות עשירים!

לחיות נכון ולהתנהל נכון כלכלית

הצעד הראשון לרווחה ועצמאות כלכלית (עדיין לא לעשירות) היא כמובן להתנהל נכון מבחינה כלכלית. אפשר לאכול טוב, לקנות בגדים יפים ולנהוג ברכב מכובד אולם לא צריך לזרוק עשרת אלפים ₪ על תיק צד אם אין לכם את האפשרות הכלכלית הזו ורק בגלל שמדובר במותג יוקרתי.

צמצמו הוצאות לא רלוונטיות ודאגו להישאר בפלוס כלכלית בכל חודש, זה הבסיס לרווחה כלכלית והימנעות מהלוואות.

מיקסום ההכנסה החודשית

כעת הצעד הבא שלכם בדרך לעושר הכלכלי היא כמובן לייצר הכנסה נוספת. הדרך הקלה היא להשקיע יותר זמן בעבודה נוספת ולהרוויח עוד קצת כסף אבל לא בהכרח השיטה הטובה ביותר (מי רוצה לראות פחות את המשפחה והילדים וגם לגמור את עצמו פיזית? אף אחד נכון?).

האופציה הטובה ביותר היא ללמוד כיצד להיעזר באינטרנט לייצר הכנסה נוספתאותה תוכלו להמיר בהמשך גם להשקעות שייצרו לכם הכנסה פסיבית.

לתת לכסף לעבוד בשבילכם

אנשים עשירים הם אנשים שנותנים לאנשים אחרים ולכסף לעבוד עבורם. גם אם אתם שכירים ואתם מצליחים לחסוך כסף בצד כל חודש – תנו לכסף לעבוד עבורכם ולייצר עבורכם עוד הכנסה שתוביל לעוד הכנסה וכך הלאה. תוכלו להשקיע בנכסים דיגיטליים, בנדל"ן, בבורסה, בקופות גמל להשקעה עם ריבית אטרקטיבית ועוד.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם