ארנו קפיטל חוות דעת

ארנו קפיטל חוות דעת

היום ניתן למצוא לא מעט חוות דעת חיוביות על הקרן של ארנו קפיטל (ראו ארנו קפיטל חוות דעת). מדובר על קרן חוב בלבד, שאינה חשופה לסיכון יזמי. למעשה, מדובר היום על הקרן היחידה מסוגה בארץ, אשר עומדת בכל הרגולציה הנדרשת של הרשות לניירות ערך. מדובר על קרן שהוקמה בשנת 2018, אשר נועדה כדי לספק מענה ליזמי נדל"ן, שאינם מעוניינים לשלם את הריביות העצומות, שאותן דורשים הבנקים. למעשה, היום ישנו מצב בשוק, שבו הבנקים מהווים את האחראיים הבלעדיים, על מנת לספק משכנתאות והלוואות לצורך פרויקטים בתחום הנדל"ן. אך בעוד שהפרויקטים הגדולים זוכים לתנאים נוחים יחסית, יזמים המעוניינים לפתח פרויקטים בעלי ממדים קטנים יותר, נאלצים לשלם ריביות מטורפות. לכן קרן זו נועדה לספק את המענה האולטימטיבי עבור יזמי הנדל"ן, שזקוקים למעט אוויר לנשימה.

ארנו קפיטל חוות דעת שכדאי להכיר

כאמור, מדובר על קרן המספקת הלוואה ליזמי נדל"ן, שאינם מעוניינים לשלם את הריביות הגבוהות של הבנקים קראו עוד בנושא https://lirot.co.il. אך חשוב להדגיש, כי ההלוואה אינה ניתנת בצורה אוטומטית לכל יזם, אלא הוא חייב לעמוד במספר קריטריונים נוקשים של הקרן. המטרה היא לבדוק את היזם, לבדוק את היכולת שלו להחזיר את ההלוואה וכמובן לוודא את סיכויי ההצלחה של הפרויקט שלו. רק ישם שעמד בכל הקריטריונים השונים, זכאי לקבל הלוואה מהקרן. לכן מדובר על אפיק השקעות אלטרנטיבי שכל אחד חייב להכיר, היות וזוהי הדרך האידיאלית להיכנס להשקעה בעלת תשואה אטרקטיבית ורמת סיכון נמוכה במיוחד. היום ניתן למצוא בשוק לא מעט חברות שונות, המספקות למשקיעים הצעות מפתות. אך חשוב לא למהר, אלא לבחון היטב את החברה, רמת התשואה שהיא מספקת בפועל וכמובן את רמת האמינות שלה. קרן ארנו קפיטל מספקת לכל משקיע תשואה גבוהה ושקט נפשי, היות וניתן לראות את ההשקעה בחשבון הבנק של המשקיע. לעומת קרנות אחרות, גובה ההשקעה המינימלי עומד על 100 אלף ₪ בלבד, ולכן מדובר על השקעה אטרקטיבית במיוחד.

לסיכום, חוות הדעת על התפקוד של ארנו קפיטל נחשבת לחיובית במיוחד, היות ומדובר על קרן מקצועית ואמינה, המספקת תשואה גבוהה לצד סיכון נמוך.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם