מה זה BTC?

אם שאלתם את עצמכם מה זה BTC? אז מדובר ב מטבע קריפטוגרפי שנוצר בשנת 2009. הוא ראה הרבה תנודתיות מאז הקמתו והיה נושא לוויכוח על הלגיטימיות שלו. הביטקוין אינו מגובה על ידי אף ממשלה או בנק מרכזי, אלא הוא מאובטח באמצעות אלגוריתמים קריפטוגרפיים מורכבים ותוכנות עמית לעמית. תפקיד המפתח של הביטקוין הוא להיות המטבע הקריפטו הראשון.

אז מה זה BTC או ביטקוין?

ביטקוין או בשמו האחר BTC הוא מטבע קריפטוגרפי עמית לעמית שנוצר בשנת 2009 ומאז הפך לנכס הדיגיטלי היקר ביותר בעולם. ביטקוין מורכב משני מרכיבים: ספר חשבונות ציבורי הנקרא בלוקצ'יין, וביטקוין, נכס דיגיטלי.

הבלוקצ'יין הוא מסד נתונים ציבורי של עסקאות שמתעד את כל העסקאות ברשת הביטקוין. כל 10 דקות מתווסף בלוק חדש לבלוקצ'יין, כאשר כל בלוק מכיל עסקה אחת או יותר. לכל עסקה חייבת להיות חתימה דיגיטלית שמוכיחה שהיא הגיעה מהבעלים של הביטקוין בכתובת זו. החתימות נאספות לבלוקים המקושרים לבלוקים קודמים כדי לבנות שרשרת בלתי פוסקת של חתימות דיגיטליות לכל העסקאות ברשת הביטקוין מאז הקמתה ב-2009.

אין שום סמכות מרכזית ששולטת במטבע

ביטקוין הוא מטבע דיגיטלי שאין לו סמכות מרכזית כמו בנק או ממשלה. הוא משתמש בקריפטוגרפיה כדי לווסת יצירת מטבעות חדשים, לאמת עסקאות ולמנוע הוצאה כפולה. כחלופה לשימוש בבנקים מסורתיים כדי לאחסן את הכסף שלך, ביטקוין מציע לך את היכולת לשלוט בכספים שלך ללא כל מעורבות של צד שלישי.

ביטקוין הוא אחד ממטבעות הקריפטו הפופולריים בעולם וניתן להשתמש בו לביצוע רכישות באינטרנט, אך הוא גם הפכפך ולעיתים תנודתי.

ביטקוין הוא מטבע דיגיטלי שנוצר בשנת 2009. זוהי גם רשת התשלומים המבוזרת הראשונה, עמית לעמית, המאפשרת למשתמשים לשלוח ולקבל תשלומים ללא כל מתווך. לביטקוין יש מלאי כסף קבוע של 21 מיליון מטבעות, אותם ניתן לחלק ליחידות משנה קטנות יותר הידועות בשם סאטושי.

מידע נוסף באתר של ביטס אוף גולד>>>

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קייטרינג לחתונה

קייטרינג הוא חלק מהותי בכל חתונה. זו יכולה להיות משימה קשה למצוא את ספק שירותי הקייטרינג המתאים. קייטרינג לחתונה הוא אחד ההיבטים החשובים ביותר בכל

קרא עוד »

מחשבון משכנתא הפוכה

משכנתא הפוכה היא אחד מסוגי הלוואות הדירה הפופולאריים ביותר. הן אחת הדרכים היעילות ביותר לעזור לאנשים לחסוך כסף בתשלומי המשכנתא שלהם ולשלם פחות ריבית. משכנתא

קרא עוד »