טיפים לבחירת ארנק ביטקוין

bitcoin-3090250_640

רוצים לבחור ארנק ביטקוין ולהיות בטוחים כי אתם עושים זאת בהצלחה רבה? ובכן, עליכם לוודא כי אתם לוקחים בחשבון את רמת האבטחה של הארנק, עלות האביזרים הנוספים שכרוכה בו וזאת אם מדובר על ארנק פיזי וזאת לצד נוחות השימוש בארנק שתבחרו.

ארנק פיזי – מומלץ לאבטחה מרבית

אנשים רבים שמחזיקים סכומים גדולים של כסף בביטקוין מבינים כי האופציה של ארנק פיזי שבאה לידי ביטוי בחיבור של התקן חיצוני תהיה האופציה הבטוחה ביותר, ארנקים כמו Ledger ו Trezor. זאת מכיוון שכך הם אינם צריכים לחשוש שהכול נמצא בתוך המחשב שלהם בלבד. לצד זאת, צריך לקחת בחשבון כי ארנק כזה כולל אביזרים שונים שעלותם יכולה להסתכם בכמה מאות שקלים, כך שזהו שיקול נוסף שצריך לקחת בחשבון.

ארנק שמתאים אך ורק לביטקוין

ישנם ארנקים כמו Bread אשר מתאימים לסחר בצורה מושלמת ובלעדית עם ביטקוין. ארנק כזה יגיע עם ממשק מאוד נוח ומודרני והוא יהיה מומלץ עבור אלו מכם שלא מתכוונים לסחור במטבעות אחרים. הארנק הזה למשל זמין אך ורק למערכת ההפעלה של אפל. בכל אופן, תוכלו למצוא ארנקים ייעודיים אחרים שמאפשרים לסחור בביטקוין בלבד וזאת כדי שתוכלו ליהנות מחוויית משתמש פשוטה ונוחה יותר.

שליטה במטבעות ויכולת המרה נוחה

היבט נוסף שתרצו לקחת בחשבון כאשר אתם מחפשים אחר ארנק ביטקוין יהיה היכולת לבצע המרה נוחה ומהירה בין מטבעות שונים וזאת לצד אפשרות לשלוט בנוחות במטבעות מבחינת קנייה ומכירה שלהם. כך תוכלו להתנהל בצורה הרבה יותר מהירה ומקצועית ולא תצטרכו ולמצוא את עצמכם מסתבכים עם נתונים לא רלוונטיים או פרמטרים שאינם נחוצים שקיימים בארנק. אז אל תשכחו לקחת זאת בחשבון וזאת אם תרצו להשיג מענה מיטבי בכל הנוגע להתנהלות שלכם עם המטבעות. למידע נוסף בנושא קניית ביטקוין

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם