וורלד8 – הסים הבינלאומי הנמכר ביותר

דעו לכם כי וורלד 8 World נחשב לנמכר ביותר בישראל ולא בכדי. הוא יודע להציע מענה כולל בנוגע לשיחות וגלישה בחו״ל ובמחירים המשתלמים ביותר שתוכלו למצוא. הסים World8 מוצע בעשרות שקלים בלבד וזאת לעומת מחיר של מאות שקלים לחבילות חו״ל. כמו כן, אפשר להשתמש בו תוך כדי שתוכלו לשמור על המספר הקיים שלכם ולבצע טעינות שיהיו תקפות ל 4 שנים!

סים וורלד8 – תוקף של 4 שנים לטעינות!

יתרון משמעותי של וורלד 8 World שהופך אותו למאוד פופולרי זה עצם כך שישנה אפשרות לבצע טעינות שיהיו תקפות למשך 4 שנים. כך תוכלו להשתמש בסים וורלד8 ולראות כי הוא תוכלו לצאת לחופשה שלכם בראש שקט בכל הנוגע לשימוש שלכם בשיחות וגלישה בנייד. רק צריך לקנות את הסים באחד מ 550 סניפי דואר ישראל או באתר האינטרנט.

הרבה יותר משתלם מחבילות חו״ל

עליכם להבין כי הסים הבינלאומי וורלד 8 יהיה הרבה יותר משתלם ביחס לחבילות חו״ל שמוצעות על ידי חברות הסלולר השונות. העלות של חבילות החו״ל הוא מאות שקלים וזאת כאשר אתם עלולים לגלות כי יהיו גם חיובים על חריגות בעת שתחזרו לארץ.

כדי להימנע מכך, כל שאתם צריכים לעשות זה לבחור בסים הבינלאומי עליו אנו מדברים. הבחירה הזו תהפוך את החופשה הבאה שלכם בחו״ל לכזו שתהיה הרבה יותר רגועה ושקטה מבחינתכם. זו תהיה ההזדמנות שלכם לצאת לחופשה ללא הצורך לחשוש בנוגע לחיובים על חריגות או היכולת לבצע שיחות מקומיות או לארץ. רק צריך לבחור בסים הבינלאומי וורלד 8 World עליו אנחנו מדברים וזאת כדי להשיג את המענה הכולל והנכון ביותר לחופשות הבאות שלכם בחו״ל. תוכלו לברר בנוגע לאפשרויות הטעינה של הסים וורלד8 – World8 וזאת כדי לבחור במה שיהיה הכי מתאים לכם. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם