תביעות תאונות דרכים

תביעות תאונות דרכים

בארץ אחת ליום אנו שומעים על מישהו שנפגע בתאונה, היה מעורב בתאונת דרכים או ששמע או מכיר מישהו שהיה מעורב בתאונת דרכים. תמיד אנחנו מקווים שכולם בסדר והסיפור יגמר בפירוק הרכב וזהו. תאונת דרכים יכולה לתפוס אותנו תמיד במצב בו אנו לא מוכנים. למשל, נסיעה בכביש מהיר, או במעבר חציה, או מישהו שפגע בהולך רגל. דווקא העובדה כי הפגיעה היא לא צפויה עשויה לחזק את הנזק שנגרם לנו מהתאונה.

בין הפגיעות השכיחות בתאונות דרכים היא פגיעה בגפיים, או פגיעה בצוואר.
למעשה, כתוצאה מהדף או מהעובדה שמכונית עוצרת עצירה פתאומית, הצוואר מקבל את המכה אחורה וקדימה. לא אחת נשארים לנפגע כאבים בצוואר ולפעמים גם מגבלות ביכולת להזיז את הצוואר. לפעמים תאונות דרכים יכולים לגרום לבעיה של כאבים בגב בעקבות התאונה. הגב שוב לא אחת מקבל מכות חזקות ונשאר רגיש לקרות תאונה. לא אחת אנו מרגישים כי הכאב שיש לנו בגב יעבור לנו מהר מאוד, מה שגורם לנו לא לפנות בנושא של תביעה תאונת דרכים על רקע הפגיעה בגב.

אולם תוך זמן קצר אנו מוצאים את עצמנו מתלוננים על כאבים בגב, ולפעמים קושי להזיז את הגב ולתפקד, או לפעמים אנו מתלוננים על הקרנה לרגל, כלומר כתוצאה מתאונת הדרכים אנו לא מרגישים את הרגל, מה שנקרא איבוד התחושה ברגל.
התוצאה של תאונת דרכים מובילה אותנו לחפש עו"ד תאונות דרכים, או להתעניין בהגשת תביעות תאונת דרכים.

לכן רגע אחד לפני שאנו ניגשים בכלל להתעניין בתביעות של תאונת דרכים או לחיפוש אחר עורך דין לתביעות תאונת דרכים, השאלה אותה אנו צריכים לשאול את עצמנו היא מה הפיצוי אותו אקבל אם יהיו לי 5%, או מה הפיצוי אותו אקבל אם יהיו לי 10% נכות בתאונת דרכים.

הכלל הראשון בתביעות תאונות דרכים הוא לעשות את הכל כדי להשיג כמה שיותר אחוזי נכות.
חברת הביטוח עורכת את החישובים וקובעת את סכום הפיצוי אותו נוכל להשיג כתוצאה מהעובדה שעברנו תאונת דרכים על פי אחוזי הנכות שנקבעו.

לכן, כשאנו מחפשים עורך לתביעות של תאונת דרכים, או עו"ד לתביעות תאונת דרכים שהיא תאונת עבודה, השאלה הכי חשובה היא מי העורך הדין שיכול להשיג לי את אחוזי הנכות הגבוהים ביותר בעבור הפציעה.

כמו שאנו יודעים תחום הרפואה הוא תחום בו אין כללים ברורים, וקיימים הרבה איזורים אפורים, אותם איזורים אפורים אם ניתן למצוא אותם בתביעות יכולים להוות גורם מכריע בהגדלת הפיצוי אותו נקבל.

השאלה הנוספת אותה צריך לשאול את עורך הדין לתביעות תאונות דרכים אותו נבחר על מנת שייצג אותנו היא האם הפגיעה אותה עברנו בתאונת הדרכים עשויה להיות פגיעה שתזכה אותנו בפיצוי בתביעת תאונת דרכים שיהיה גבוה ככל האפשר.

למשל, קיימים סוגי נכויות כמו פוסט טראומה עקב תאונת דרכים שלפי הפסיקה עשויים לזכות אותנו בפיצוי גבוה יותר, ואף לגרום לנו להבין טוב יותר מהו אובדן כושר עבודה בעקבות התאונה. הרעיון הוא שאם קיימת פגיעה נפשית עשויה להיות פגיעה בכושר העבודה, דבר שבשנים הבאות עשוי לפגוע בשכר אותו נקבל.

אם נפגע תובע שלא מדבר עברית, קשה מאוד לשקם אותו, אם ייפגע פגיעה פיזית כמו למשל פגיעה בגב עקב תאונה הוא עשוי לקבל פיצוי גבוה יותר מי זה שיודע עברית, שכן זה שיודע עברית יוכל להשתלב במעגל העבודה יותר בקלות.

הכללים שבכפוף להם אנו מגישים תביעה תאונת דרכים שונים ומשונים והכל תלוי בסוג הפגיעה אותה עברנו.
לכן השאלה הכי חשובה אותה עלינו לשאול את עצמנו היא מי עורך הדין שיכול להשיג לנו את הפיצוי הגבוה ביותר, איזה ניסיון יש למשרד עם תביעות של תאונת דרכים, או איזה ידע רפואי יש למשרד איתו אנו מעוניינים לעבוד- דבר שיכול לעזור לנו להגדיל את הפיצוי אותו נקבל בסופו של דבר.

למשרד שלנו יש ניסיון ארוך שנים בטפול בתביעות תאונת דרכים תוך כדי כך שהגשנו ללקוחות המשרד כספים רבים ופיצויים משמעותיים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם