למה יש הבדלים בין סוגי הטונרים

למה יש הבדלים בין סוגי הטונרים

ישנם שני סוגים של טונר. יש את הטונר המקורי ויש את הטונר התואם. אנחנו יודעים שיש הבדל גדול בין העלויות והמחירים של הטונר. אך מה עוד מבדיל בין הטונר המקורי לבין הטונר התואם והאם יש סיבה להשקיע בטונר המקורי?

ננסה לעשות מעט סדר בדברים.

ההבדל הבסיסי בין שני הסוגים של הטונר.

ראש דיו מקורי זהו ראש דיו אשר מיוצר על ידי יצרני המדפסות. כך לדוגמא את ראש דיו למדפסת hp מייצרת חברת HP. אך ראש הדיו החילופי מיוצר על ידי חברה אחרת שמייצרת ראשי דיו חילופיים למגוון המדפסות הקיימות.

מעניין לציין כי כיום אפשר לרכוש מדפסות במחירים נמוכים ממש אך במדפסות הללו יהיו ראשי הדיו יקרים מאוד זאת על מנת לחפות על המחירים הנמוכים של המדפסות. למעשה החברות הללו המוכרות את המדפסות מוכרות מגוון מוצרים משלימים שהם די הכרחיים לפעילות של המדפסת כאשר העלות של אלו היא גבוהה להחריד. את המחירים הללו נאלצים הלקוחות של אותן החברות לשלם בסופו של דבר לאחר שהם התפתו לרכוש את המדפסות הזולות. במדפסות הללו לא תמיד אפשר להשתמש בראשי דיו תואמים וחובה לרכוש את ראשי הדיו של החברות היצרניות.

אל תקנו ראשי דיו מידי זולים

צריך לזכור כי גם כאשר אתם מחפשים ראשי דיו לא יקרים, אתם לא רוצים לשלם יקר, עדיין ממש לא מומלץ ללכת על המוצר הכי זול. דיו שמחירו נמוך מידי הוא דיו שברוב המקרים לא ייתן לכם את המענה האיכותי. דיו לא איכותי הוא דיו שאתם תתאכזבו ממנו קשות. לראשי דיו איכותיים היכנסו לאתר https://doctordyo.co.il/.

האם ראשי הדיו החילופיים גורמים נזק למדפסות?

יש כאלה החוששים כי ראשי הדיו החילופיים יגרמו לנזק למדפסות. כאן חשוב לציין כי אם ראשי הדיו החילופיים הם איכותיים והם נמכרים בחנות אחראית ואמינה, אפשר בהחלט להיות רגועים כי ראשי הדיו ייתנו את המענה האיכותי והמושלם.

שווה לבדוק את האפשרויות המוצעות בחנויות ובמקרה והדבר אפשרי, ניתן בהחלט ללכת בראש שקט על ראש הדיו החילופי.

כך משלמים פחות ונהנים מאותה איכות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

סכסוכי ירושה

לאבד אדם אהוב זה נורא, זה אף פעם לא קל. מלווה לזה תחושת אובדן נוראה לצד עצב וריקנות. בטח ובטח אם מדובר באדם קרוב. תוסיפו

קרא עוד »