הדרך הטובה למיתוג העסק שלך

הדרך הטובה למיתוג העסק שלך

מיתוג של העסק כולל בתוכו את עולם הערכים של המנהלים, והוא מגדיר כיצד הם ייתפסו בעיניים של קהל הלקוחות שלהם, למול העסקים המתחרים להם.

את הערכים של המותג אנו יוצרים באמצעות שפה ויזואלית ייחודית ומעניינת, זאת לאחר שקהל היעד הוגדר, והוכנה תכנית שיווקית שתפורסם בערוצי התקשורת המגוונים הרלוונטיים לעסק.

כאשר אתם מתכננים מיתוג לעסק שלכם, עליכם לבחון את האסטרטגיה של העסק, בהתאם למטרות שהגדרתם לעצמכם, כמו כן עליכם לבדוק איך המותג הזה יבטא את העסק, וכן האם המוצרים אתם מציעים למכירה נחשבים כמוצרים ייחודיים, ומהי נקודת הבידול שלכם בשוק שמן הסתם הינו גדוש במתחרים, כמו כן יש לוודא התאמה לקהל היעד של העסק.

חשוב לדעת כי גם בעולם העיצוב קיימים טרנדים ואופנות, ומה שהיה יפה לפני 5 שנים, לא בהכרח שהוא עדיין מתאים, לכן יש לשקול ריענון וחידוש מידי פעם.

איך בוחרים מעצב?

מתוך ההיצע הרחב שקיים בשוק המעצבים אתם צריכים לבחור אחד, אבל אחד כזה שיגרום לכם להגיד ואו! איך תבחרו אותו? כמו בכל תחום – המלצות של חברים ומכרים הינן הדרך האולטימטיבית להתקשרות עם בעל מקצוע, אולם, גם אם שמעתם על המעצב אינספור המלצות, חשוב שתבקשו ממנו לצפות בתיק העבודות שלו. אל תתפתו לשכור את שירותיו של מעצב ללא שראיתם את העבודות אותן ביצע, והאם הן אכן לטעמכם. בקישור הזה תוכלו להתרשם ממעצבים איכותיים ומקצועיים.

למה אחראי המיתוג?

בעולם שבו אנו חיים, בו קיימים אינסוף עסקים רבים שנותנים בדיוק את אותו השירות שהעסק שלכם מספק, המיתוג שלכם הוא זה שיקבע את רמת ההצלחה של העסק שלכם. אם השפה הגרפית שיש לכם הינה מבודלת, והיא משקפת בצורה מדויקת את הערכים ואת תפיסת העולם שלכם, ומה שחשוב מאוד: היא באה לידי ביטוי בכל הפעילות השיווקית של העסק, על כל מעגליו, בלוגו, בפרסומים בעיתונות, בניירת המשרדית, בשילוט ובאתר האינטרנט, כך שהעסק יבלוט בזכותה למרחוק, והיא תגדיל את הסיכויים של בית העסק למגנט אלו קהל לקוחות נרחב ומותאם, כזה שיישאר נאמן לבית העסק לאורך שנים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם