איך תדעו איזה סטנד למיקרופון מתאים לכם?

אביזרי מוסיקה

זמרים ונגנים זקוקים לאמצעי הגברה וגם אביזרי מוסיקה, למטרת הופעות וכן לצרכי הקלטות. אמצעי הגברה וותיק וחשוב ביותר הוא המיקרופון. את המיקרופון לא נהוג להחזיק ביד, הפתרון הטוב ביותר הינו להיעזר בסטנד למיקרופון. אלה שלושת הכללים שיעזרו לכם לדעת איזה סטנד למיקרופון מתאים לכם.

אופן השימוש והגובה

קודם כל כדאי להבין שיש סטנדים שמתאימים לאופני שימוש שונים. אם אתם זקוקים למיקרופון גבוה, כשאתם שרים בעמידה לדוגמא או יושבים על כיסא מוגבה, העדיפו סטנד גבוה שאפשר לכוון לגובה הרצוי. אם אתם צריכים סטנד שאותו אפשר לכוון נמוך, לדוגמא לעבר הגיטרה האקוסטית שלכם או לצורך הגברה לשירה שמבצעים בישיבה, בחרו סטנד למיקרופון בעיצוב נמוך. אפשר אומנם את מרבית הסטנדים לכוונן לגבהים שונים אך רק בתוך טווח מסוים.

איזה תקציב צריך בשביל סטנד

אחרי שאתם יודעים פחות או יותר אם אתם צריכים סטנד גבוה או נמוך, אתם יכולים להיעזר בכלל נוסף – מחיר. התקציב שאתם צריכים בשביל לקנות סטנד מתאים נע בין כ-100 או 150 ₪ לדגמים מסוימים לבין כ-300 עד 400 ₪. כל אלה דגמים שנחשבים ראויים וטובים. ראו לדוגמה גם סטנד לגיטרות!

אל תתפשרו על יציבות

דבר חשוב שאתם חייבים לדעת – אל תתפשרו על היציבות של הסטנד. אל תלכו על מוצר זול מדי, אם יש לכם ספק לגבי היכולת של המעמד להישאר יציב ולתמוך במשקלו ובמיקרופון. לפעמים בזמן שירה או נגינה על במה צריך להוציא או להחזיר את המיקרופון למקומו. את הפעולה הזאת צריך לבצע בקלילות, ללא התנגדות ומבלי שהמעמד יאבד את יציבותו אפילו לרגע אחד.

אז אם יש לכם פתרון יציב, בגובה שמתאים לכם ובתקציב שנראה לכם מתאים זהו זה – מצאתם את הסטנד הטוב והמתאים לכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם