קניית רכבים מושבתים – למה זה משתלם לקונה?

לכל רכב יש תוחלת חיים בעלת מספר שנים מסוים אשר במהלכן הוא משמש ככלי לנסיעה ממקום למקום. כאשר עוברות השנים הללו, הוא הופך ללא שמיש, לא בטיחותי לנסיעה או שלא משתלם לבצע בו תיקונים ואז הוא מורד מהכביש והופך לרכב מושבת. כמו כן, השבתת רכב עלולה לקרות גם ברכב חדש, כאשר זה היה מעורב בתאונת דרכים עם רכבים נוספים והוא נפגע קשות עד כדי כך שלא משתלם לתקן אותו יותר.

 

מה עושים עם רכב מושבת?

על פניו אפשר לטעון כי רכב מושבת הינו כזה שאין לו שימוש יותר וחוץ מלהעלות אבק בחניון אין לו בדיוק שימוש מסוים. אבל זה לא נכון. לרכבים מושבתים יש 'תיקון', יש מה לעשות איתם ואולי תתפלאו לשמוע, יש מי שקונה את הרכבים האלה. אז אם אתם רוצים להיפטר מרכב מושבת שעומד לכם כמו קוץ בגרון, אינכם צריכים לטרוח הרבה, אלא פשוט ליצור קשר עם קונה רכבים לפירוק, לספר לו אודות הרכב שלכם, והוא כבר ידריך אתכם מה לעשות אתו ומה הפרוצדורה שעליכם לעשות בכדי לבצע את המכירה.

 

מי קונה רכבים מושבתים ומדוע?

חברות לפירוק רכבים קונות את כל סוגי הרכבים שהורדו מהכביש ולא משנה באיזה מצב הם נמצאים. המטרה לשמה רוכשים את הרכבים האלה היא לא בשביל לתקן אותם, אלא כדי למחזר אותם ולעשות בהם שימוש חוזר בצורה שונה. הרכבים המושבתים עוברים בדיקה יסודית אשר במהלכה מפרידים בין החלקים התקינים – שעוברים למגרש רכבים לצורך מכירה כחלקי חילוף עבור רכבים אחרים – לבין חלקי הברזל והחלקים ההרוסים – שנשלחים לגריטה או מועברים לתעשיית הברזל וכך שום חלק מהרכב אינו הולך לאיבוד.

 

צרו קשר עם דוד קאר

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה זה בעצם מטבח פרובנס?
מטבח פרובנס הוא מטבח שמקורו בחבל פרובנס שבצרפת. מדובר על אחד מהסגנונות הכפריים הקיימים, והוא, כמו...
קרא עוד »
דצמ 02, 2020
ניהול ובקרת רכש בדרך היעילה ביותר
ניהול פרויקטים, כולל קווים בסיסיים המשמשים להשוואה בין דוח הביצועים לבין ביצועי העבודה. חלק הכרחי...
קרא עוד »
מאי 11, 2020
דיו למדפסת HP
מדפסות HP ידועות באיכות שלהן. הן מיוצרות באחת החברות הגדולות בייצור מדפסות ומכשירי חשמל ומתאימות...
קרא עוד »
אוק 20, 2020