בדיקת בית לפני קנייה: 4 ליקויים שקל לפספס

1901259-min

מזל טוב! אתם קרובים כל כך להיות בעלים של בית חדש. לפני שאתם חותמים על ניירות, ישנם כמה ליקויים שקל לפספס ובהם נרצה לגעת במאמר חשוב זה. קניית בית הוא לא קניית רכב ולכן יש לתת על כך את הדעת ואת מלוא תשומת הלב.

 

בדיקת בית לפני קנייה: 4 ליקויים שקל לפספס

 

  • בדקו חיבורי חשמל

 

לפני שקונים בית, בגלל שלא מדובר בעוד קניית בריכה לילדים, חשוב לעשות את כל הבדיקות הנכונות כדי שלא תישארו מופתעים ותחפשו את מי להאשים לאחר מכן. בדיקת חיבורי החשמל בבית היא קריטית כיוון שבמידה וחיבורי החשמל בבית לקויים, את המחיר אתם תשלמו והמחיר לתיקון מערכת חשמל לבית שלם הוא רב.

 

  • נזילות וביוב

 

חשיבות בדיקת הביוב וכיווני הצינורות בבית חשובה מאוד. יש בתים שצינורות הביוב ובעיקר הליקויים שלהם מתגלים בזמנים מסוימים כמו החורף. אם אתם קונים בית בקיץ ולא עושים את הבדיקות הנכונות מבחינה זו, החורף יכול לעלות לכם עשרות אלפי שקלים. היזהרו מזה.

 

  • מיקום אסטרטגי

 

רבים, לפני שקונים דירה עושים את כל הבדיקות ואינם מחפשים את הדברים החשובים באמת כאשר אחד מהם הוא מיקום הנכס או הדירה. אם מדובר על נכס להשקעה המצב לא יהיה כ"כ גרוע אך אם אתם הולכים לגור בו, תרצו בוודאי לדעת מי הם הסובבים אתכם.

 

  • אוורור ונגישות

 

אוורור הבית הוא נושא חשוב שיש לקחת אותו ברצינות רבה. אם לא יהיו כיווני אוויר טובים לבית שלכם, הוא יעשה לח ויוציא סימני עובש רבים בקירות ובעצם בכל פינה בבית, דבר שיכול להרוס לכם רהיטים וחפצים יקרי ערך רבים וחשובים.

 

מוזמנים לפנות אלינו לקבלת ייעוץ ושירות: https://www.lb-arc.co.il/.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם