מעבדת LEM – מעבדה רפואית ברישיון משרד הבריאות

מעבדת LEM

הצוות המקצועי של מעבדת LEM מתמחה במחקר ופיתוח לצד בדיקות פאפ, משטח צוואר הרחם, HPV ומחלות נפוצות אחרות. מדובר במעבדה שפועלת מול רופאים פרטיים, קופות חולים, בתים חולים שרות ביטחון, ביטוחים רפואיים ותיירות מרפא.

המעבדה גם מוכרת להעברת סטאז׳ לעובדי רפואה במעבדה. בכל הנוגע לבדיקות הרפואיות שהיא עורכת, שימו לב שגם ניתן לפנות אליה ישירות. כך שאם אתם רוצים לערוך בדיקה כלשהי מאלו שהזכרנו לעיל, אתם רק צריכים לפנות אל המעבדה ולעשות אותה כבר בזמן הקרוב. זה בוודאי יהיה חיוני.

אל תתעכבו עם ביצוע הבדיקה

אם בכוונתכם לערוך בדיקה רפואית בעלת חשיבות גדולה לבריאות שלכם, זה יהיה קריטי שלא תתעכבו כלל וכלל, שכן ככל שתפעלו מוקדם יותר, כך יהיו לכם כלים יותר מתקדמים לקבל החלטות מושכלות שיאפשרו לכם להפיק תועלת מרבית מכל מה שרק תבחרו לעשות בסופו של דבר במישור הזה.

 

כאשר רוצים לעשות למשל בדיקה למשטח צוואר הרחם, ניתן לעשות זאת דרך קופת החולים או באופן ישיר, מול המעבדה. כך הדבר תקף גם בבדיקות אחרות. בכל אופן, ההמלצה שלנו תהיה לפעול ישירות מול מעבדת LEM, שכן כך תוכלו ליהנות מהשירות המצוין של המעבדה באופן ישיר ומבלי שתצטרכו לבזבז את הזמן שלכם כלל וכלל.

תבדקו את המצב הרפואי שלכם

רוצים לדעת האם אתם סובלים ממחלה כבר בזמן הקרוב ולהבין בדיוק מהו המצב שעמו אתם נאלצים להתמודד? כל שאתם צריכים לעשות זה לקחת לתשומת ליבכם את האפשרות לפנות אל מעבדת LEM, כך שתוכלו לדעת את המצב הרפואי שלכם מבלי שתצטרכו להמשיך להיות במצב של חוסר ודאות. זה בוודאי יהיה נחוץ שתפעלו בהקדם האפשרי מבחינתכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם