איך אדע שאני מפר זכויות יוצרים באינטרנט?

1969843-min

יש לא מעט דרכים להפר זכויות יוצרים באינטרנט, כאשר הדרכים הנפוצות ביותר שקיימות כיום העתקה של טקסט ושימוש במוזיקה או תמונה ללא רישיון מתאים. אם אתם רוצים להימנע מהפרה של זכויות יוצרים, נתחיל מכך שתוודאו שבכל פעם שאתם עושים שימוש בקניין רוחני של מישהו אחר, שיש לכם את הזכות לעשות זאת.

ישנן תביעות רבות אשר מוגשות בגין הפרת זכויות יוצרים באינטרנט, כך שאם אתם לא רוצים לסבך את עצמכם עם מצב שבו יתבעו אתכם, זה יהיה חשוב שתפעלו בהתאם ותמיד תעשו שימוש אך ורק בדברים עם הרישיון המתאים.

 

הימנעו מהפרה של זכויות יוצרים

כפי שהזכרנו לעיל, יש מספר מצומצם יחסית של דרכים נפוצות להפר זכויות יוצרים באינטרנט, כך שאם אתם לא רוצים לסבך את עצמכם, אתם רק צריכים לשים לב שתעשו שימוש רק במה שמותר לכם. זה יוכל למנוע לכם לא מעט כאבי ראש בעתיד וזה פשוט הדבר הנכון לעשות עבורכם.

אם יש לכם דילמה לגבי שימוש בדבר מסוים, תוכלו ליצור קשר עם היוצרים ולבקש מהם אישור לשימוש. כך תוכלו לדעת בוודאות שאתם יכולים לעשות זאת, מבלי לפגוע בזכויות היוצרים של אף אחד. כך שאין ספק שזה משהו שיהיה כדאי לכם להביא בחשבון.

 

הסתבכתם? פנו לעורך דין

אם מצאתם את עצמכם בתסבוכת שבה אתם נאלצים להתמודד עם ההשלכות של הפרת זכויות יוצרים באינטרנט, כגון תביעה, אז יהיה כדאי לכם לפנות בהקדם אל עורך דין שיוכל לסייע לכם מבחינה משפטית. כך תוכלו לדעת שאתם פועלים על מנת להוציא אתכם מהמצב שבו אתם נמצאים על הצד הטוב ביותר. אין ספק שזה יהיה חיוני למדי להיעזר באנשים הנכונים.

 

פנו אלינו עוד היום לייעוץ משפטי – עורכי פטנטים כץ פרזנטי ושות'.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם