שידות החתלה לתינוקות – 5 טיפים וטריקים

שידת החתלה

שידת החתלה הוא רהיט שימושי מאוד עבור הורים להם ילדים בגילאי 0-3. כמובן שניתן להסתדר בלי שידת החתלה אבל כאשר מתחילים להשתמש בשידת החתלה קשה מאוד לחזור אחורה. זה קצת כמו להתחיל לנסוע באוטו ואז לוותר על האוטו הפרטי ולחזור לתחבורה ציבורית.

רבים טוענים ששידת ההחתלה יקרה, תופסת הרבה מקום ושקיים החשש שהתינוק או התינוקת ייפלו מגובה השידה אל הרצפה. הנה כמה טיפים וטריקים שמאוד יעזרו לכם לקראת רכישה של שידת החתלה!

חשוב מאוד – גימור ושוליים

משטח ההחתלה של השידה הוא האזור שבו ממבצעים את פעולת ההחתלה ולכן חשוב מאוד שהמשטח יהיה בעל שטח פנים מספק כך שיהיה נוח לעבודה, כמו גם שהמשטח יהיה בעל מסגרת שתמנע נפילה ובעל פינות מעוגלות שיקלו מאוד ויימנעו פציעה.

הגודל

רצוי מאוד לרכוש שידה שהיא מספיק גדולה. כך תהנו מנפח אחסון ומכמות מגירות מספקת מתחת למדף ההחתלה, מה שיספק לכם נוחות ויחסוך לכם זמן בעת ההחתלה של ילדכם. שידה שרוחבה הוא לפחות מטר אחד היא שידה שתהיה פרקטית.

שידה ניידת או נייחת?

רבים מתלבטים האם לרכוש שידת החלתה ניידת על גלגלים. חשוב לקחת בחשבון שאומנם זה נשמע מגניב ונוח אבל בפועל שידות החלתה ניידות הן לא מספיק יציבות. בדקו היטב את האיכות ואת מידת היציבות שלה.

עיצוב

ההמלצה היא לרכוש שידת החתלה שניתן להחליף בה בקלות ידיות, כדי לשחק עם העיצוב במהלך השנים וגם כדי להתאים את הנראות של השידה עבור הרך הנולד ממין נקבה או ממין זכר. ראו לדוגמה שידת החתלה קטנה באתר בייבי לי!

בצעו סקר שוק לפני שתרכשו שידת החתלה על מנת לרכוש את השידה שתתאים בצורה הטובה ביותר לצרכים שלכם. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם