דרושים עובדים ללא ניסיון – איפה הקאצ'?

דרושים עובדים ללא ניסיון

מדד ג'יני הוא מדד אשר מודד את חוסר השוויון במדינה. לפי מדד זה ישראל שנייה רק לארצות הברית בחוסר השוויון בין מדינות ה-OECD וזהו משהו שיש לתת עליו את הדעת. אך מה שאנשים לא מבינים הוא כי אחת הסיבות לכך שיש כזה חוסר שוויון בישראל זה בגלל שבישראל יש הרבה מאוד אנשים צעירים וכידוע אנשים צעירים מרוויחים הרבה פחות כסף מאשר אנשים מבוגרים. פעמים רבות לאנשים צעירים אין ניסיון בעבודה ואז הם צריכים לחפש אחר משרות לאנשים ללא ניסיון. הצד השני של המטבע הוא שיש לשאול מדוע חברות מפרסמות מודעות דרושים לעובדים ללא ניסיון? אם כן אתם צריכים להבין כי החברות הללו מוכנות לקחת עובדים ללא ניסיון אך הן משלמות להם משכורות מאוד נמוכות וזה מחזיר אותנו להסבר מדוע הפערים לפי מדד ג'יני הם כל כך גדולים.

מדוע לעתים כדאי לעבוד בעבודה עם משכורת נמוכה יותר?

עולה השאלה מדוע אנשים מוכנים לעבוד בעבודה עם משכורת נמוכה? מדוע אדם אשר למד באוניברסיטה שלוש שנים או ארבע שנים יסכים לעבוד בעבודה אשר משלמים לו בה מאוד מעט? אם כן אתם צריכים להבין שלפעמים אין פשוט ברירה והעבודה היחידה שאנחנו מצליחים למצוא היא במשכורת נמוכה. אך יש גם להבין כי פעמים רבות אנשים מתפשרים על המשכורת בכדי להרוויח ניסיון. אנשים אלו מבינים כי שווה להתחיל בדרגה נמוכה ולאחר מספר שנים להתקדם וזאת על סמך הניסיון שצברתם וזהו משהו שכדאי לכם לקחת בחשבון ולחשוב עליו לעומק אם אתם רוצים לנהל את עניינכם בחכמה.

בוחרים עבודה? וודאו כי היא תהיה מעניינת ללא קשר לשאלה כמה אתם מרוויחים בה

פעמים רבות כאשר חברה צעירים מחפשים אחר עבודה באתרים כמו https://www.alljobs.co.il/ הם יחשבו קודם כל על התנאים בה. אם כן אין ספק כי התנאים הם סופר חשובים אך הם ממש לא כל הסיפור. כאשר אתם מחפשים עבודה אתם צריכים להבטיח גם כי היא תהיה מעניינת ותענה על הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר שיש וכך תיהנו ממנה וגם תזכו להצלחה הרבה יותר גדולה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם