הרבצה צמנטית: על מה כולם מדברים?

הרבצה צמנטית

שכבת הרבצה צמנטית זו שכבה במערכת הטיח בקירות חיצוניים ופנימיים כאחד. השכבה משמשת כשכבת בסיס אוטמת. על הרבצה צמנטית מיישמים את שכבת הטיח הנוספת שמוכרת בשם טיח מיישר. השכבה הזו מורכבת מתערובת של מספר מרכיבים; מים, מלט וחול. בנוסף מכילה התערובת גם דבקים וחומרי איטום. את התערובת הזו ניתן לרכוש מוכנה בחנויות לחומרי בניה, ואין צורך להרכיב אותה בעצמנו. אם כי לאחר הרכישה של התערובת יהיה עלינו להוסיף כמות מים בכמות הרצויה.

היישום של שכבת ההרבצה

את שכבת ההרבצה יש ליישם בעובי הרצוי. והוא בין חמישה לשישה מילימטרים. את השכבה מיישמים באופן ידני או בהתזה בעזרת מכונה ייעודית. את התשתית יש להתאים לשכבת ההרבצה כדי שהיא תיתפס היטב. השטח צריך להיות מיושר אך בעל מרקם מחוספס. וזאת כדי ששכבת הצמנט ייתפס היטב. כמו כן יש לבצע פעולות של אשפרה לאחר תום היישום. וזאת למשך מספר ימים. המטרה הינה לשפר את ההרבצה הצמנטית ולגרום לה להיות יציבה, עמידה וממלאה את תפקידיה.

חברה מקצועית בענף הבנייה

ענף הבנייה מציע כיום שפע של פתרונות טכנולוגיים מתקדמים. אלו נותנים מענה למצבים שונים אשר זקוקים למענה מתקדם ומותאם לשם הגשת המטרה הרצויה. חברה רצויה הינה חברה אשר יש לה כלים טכנולוגיים מתקדמים וכן ידע רב בחומרים השימושיים והמומלצים. החברה תוכל לבדוק את הצורך של המבנה ואת הנתונים שלו, ולהתאים לו בהתאם לעניין את המענה המתאים. במידה והדבר הנכון הוא לבצע הרבצה צמנטית החברה תוכל לבצע את המשימה בהצלחה. ולהוביל את התהליך כולו עד לסיום הטוב שלו. יש להיות מודעים לחשיבות של האחריות על העבודה. וזאת כדי להיות בטוחים שההרבצה תהיה איכותית ועמידה.

> מידע מקצועי ופרטים נוספים ניתן לקבל באתר https://azmarketing.co.il

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

דיו למדפסת HP

דיו למדפסת HP

מדפסות HP ידועות באיכות שלהן. הן מיוצרות באחת החברות הגדולות בייצור מדפסות ומכשירי חשמל ומתאימות לשימושים שונים הן למשרד והן לשימוש ביתי. כדי להנות ממדפסת

קרא עוד »
חיווי אשראי אדום

חיווי אשראי אדום

לרוב הישראלים שאי פעם לוו כסף או נרשמו לקבלת כרטיס אשראי, יהיה תיק אשראי באחת או יותר משלוש לשכות האשראי הגדולות בארץ. המידע בתיקים אלה,

קרא עוד »