כמה עולה הכהיית חלונות לרכב

כמה עולה הכהיית חלונות לרכב

בשנים האחרונות הרבה בעלי רכבים בוחרים להשחיר את חלונות הרכב שלהם. הבחירה בהכהיית חלונות הרכב דומה מאוד לתחושה שתקבלו בביתכם כאשר אתם סוגרים את התריסים- הרבה פחות שמש ויותר פרטיות. 

שיטות שונות ומגוונות

השיטה הראשונה לציפוי, הזולה והמהירה ביותר היא ציפוי באמצעות מדבקות. המדבקות האיכותיות ביותר היום נקראות מדבקות ננו קרמיק והן נשמרות לאורך שנים. חשוב מאוד לבחור במדבקות המאושרות על ידי מכון התקנים ולוודא שניתן להעביר את הרכב טסט. השיטה השנייה, שנחשבת לטובה יותר בשל העובדה שתהליך הציפוי נשאר לאורך זמן רב יותר וגם מתבצע בצורה איכותית היא ציפוי באמצעות לייזר. תחילה צריך לפרק החלונות, להכניס למכונה מיוחדת שם הם עוברים את תהליך הציפוי על ידי פקודה המתבצעת דרך תוכנת מחשב. לאחר מכן מחזירים את החלונות למקומם. בחברתנו, ישנה אפשרות שתגיעו אלינו לקבל שירות, ובנוסף, ישנה אפשרות שיגיע עד ביתכם איש מקצוע, אך במקרה הזה הוא ישתמש רק בשיטות אלו- הדבקה, התזה וציפוי חלונות לרכב ושימוש בטכניקת הלייזר. שאר השיטות דורשות שימוש במכשור מיוחד שאינו נייד ועל כן הן מחייבות הגעה לבית העסק.

עלויות ויתרונות שירות הכהיית חלונות לרכב

כפי שקראתם ותוכלו להיווכח גם בלינק הזה, בחברתנו ישנן שיטות מגוונות, אנו מציעים שירות ברחבי הארץ. מחיר ציפוי חלונות לרכב משתנה בהתאם לרכב, לגודל חלונותיו וכמות החלונות שנרצה לצפות, המחיר נע בין 250-2500 שקלים. חשוב לדעת, שבעבר חלונות כהים ברכב לא היו אפשריים או חוקיים. כיום, זה אכן חוקי כל עוד הם של החלונות הצמודים אל המושבים האחוריים של הרכב. ציפוי החלונות ברכב מפחית את רמות החום שבתוך הרכב ומאפשר לנו לחסוך בצריכת הדלק השנתית. הציפוי שומר על הריפוד בתוך הרכב לזמן רב, מסנן את קרינת השמש למעלה מ95% ומסייע להפחית רמות החום שנוצרות בתוך הרכב בעשרות אחוזים. 

חברתנו פועלת שנים רבות בתחום ומבצעת ציפויים שונים לסוגי רכבים שונים. אנו משתמשים רק בחומרים המאושרים על ידי משרד התחבורה. צרו עימנו קשר- ונענה בהקדם האפשרי עם שירות המקצועי, האמין והאיכותי ביותר.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קייטרינג לחתונה

קייטרינג הוא חלק מהותי בכל חתונה. זו יכולה להיות משימה קשה למצוא את ספק שירותי הקייטרינג המתאים. קייטרינג לחתונה הוא אחד ההיבטים החשובים ביותר בכל

קרא עוד »

מחשבון משכנתא הפוכה

משכנתא הפוכה היא אחד מסוגי הלוואות הדירה הפופולאריים ביותר. הן אחת הדרכים היעילות ביותר לעזור לאנשים לחסוך כסף בתשלומי המשכנתא שלהם ולשלם פחות ריבית. משכנתא

קרא עוד »