קורס אוטוקאד

עוסקים בסרטוט הנדסי? רוצים לייעל את העבודה ההנדסית שלכם באופן קיצוני? זה הזמן לקחת קורס אוטוקאד מקצועי, בו תלמדו כיצד לעשות זאת כמו שצריך. על תוכנת אוטוקאד ועל החשיבות שלה, נביא במאמר זה.

קורס אוטוקאד 

אז מה זה אוטוקאד ולמה זה מיועד? בואו נעשה היכרות קצרה עם autoCAD לארכיטקטורה והנדסה. אוטוקאד אולי לא חלוצה של תוכניות עיצוב בעזרת מחשב, אבל היא ללא ספק, המוכרת ביותר בתחום, עד כדי כך שהיא הפכה להיות העזר הבלתי מעורער, יחד עם תוכניות אחרות מהחברה, Autodesk, לארכיטקטורה והנדסה.

תוכנת ההפניה לארכיטקטורה והנדסה 

אם היינו צריכים להגדיר מה זה אוטוקאד בכמה מילים, היינו אומרים שזו תוכנה מסוג CAD המכוונת לציור ומידול בדו-ממד ובתלת-ממד. היא מאפשרת יצירה ושינוי של מודלים גיאומטריים בעלי יכולת כמעט אינסופית לפתח את כל סוגי המבנים והאובייקטים.

היכולת לעבוד בתחומים שונים עם התוכנה, גרמה ל- AutoCAD להתעלות מעל השימוש המסורתי שלה בעולם האדריכלות וההנדסה, ולהיכנס לעולם הגרפיקה ועיצוב הפנים.

נכון לעכשיו, ל- AutoCAD יש שפע של כלי עזר מיוחדים המכסים כל סוג של תחומים תעשייתיים הקשורים לעיצוב דו-ממד ומידול תלת-ממדי.

> למדו מתי נחוץ ליווי וביצוע פרויקטים של בנייה

Autodesk, הצעדים הראשונים 

זה היה ב- 1982 כאשר קבוצת מתכנתים, בראשות ג'ון ווקר, פיתחה את הגרסה הראשונה של AutoCAD, התוכנה שמייקל רידל, חבר נוסף בצוות הזה, יצר בעבר.

בתקופה שבה המחשבים והתוכנות עדיין התחילו, הפופולריות של AutoCAD הובילה את החברה לצמוח בהתמדה עד היום.

במהלך אותן השנים, אוטודסק חוותה את עזיבתו של ג'ון ווקר ואת הגעתה של קרול ברץ, שהובילה את החברה להכפיל את הצלחתה וחדירתה לשוק של אוטוקאד הפכה מהירה. כיום, Autodesk מציעה מספר רב של אפשרויות עיצוב מכל הסוגים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
האם באמת משתלם להשקיע בנדל"ן?
בין אם בחו"ל ובין אם בארץ לפי מצבכם הכלכלי ומצב הנדל"ן בו אתם מעוניינים להשקיע תוכלו לדעת האם מדובר...
קרא עוד »
אוק 06, 2019
נוטריון לצרפתית – שירות בשפה הכי מבוקשת
הרבה מאד תושבים נמצאים בסיטואציה שבה הם זקוקים לעורך דין נוטריון בעל הסמכה פורמלית לנוטריון....
קרא עוד »
מרץ 01, 2021
ניקוי חלונות – מדוע זה חשוב?
כשאנחנו חושבים על ניקוי בית או ניקוי משרד, אז הדברים הראשונים שעולים לנו בראש, באופן טבעי, הם ניקוי...
קרא עוד »
ינו 07, 2021