איך מאשרים את כניסתם של מסורבי כניסה לישראל?

1238641 (2)-min

מסורבי כניסה לישראל יכולים להיות מסורבים מסיבות רבות ושונות, לעתים ניתן לערער על הבקשה ולאפשר לאותו מסורב כניסה להיכנס אל המדינה. בכדי לערער עליה צריך לפנות לבית הדין לעררים ולמעשה לשנות את דעתם בעניין הסירוב הראשוני. אם אינכם יודעים כיצד לפעול בקווים אלו, סיוע משפטי של עורך דין המתמחה בדיני ההגירה לישראל יוכל להיות פתרון טוב.

 

איך מקבלים אישור כניסה עבור מסורבי כניסה לישראל?

התייעצות עם עורך דין

ראשית כל ולפני הכל, בהתמודדות עם סירוב כניסה לישראל עליכם לרצות ולהתייעץ עם עורך דין הבקיא בדיני ההגירה ומתמחה בקבלת אישורים עבור מסורבי כניסה לישראל. ההתייעצות היא חיונית גם אם לא תרצו בשירותיו, רק בכדי לשמוע את זכויותיכם ואת האפשרויות הניתנות בפניכם.

 

התמודדות מול בית הדין לעררים

לאחר ההתייעצות, יהיה עליכם להגיש בקשת ערר אל בית הדין לעררים ובבקשה לנמק את סיבותיכם מדוע הינכם זכאים לכניסה למדינה. בקשה זו צריכה להיות מפורטת בעלת נוסך לבית משפט וייתכן וגם יהיה עליכם להציג ערובה. אם מדובר בבן זוג מסורב כניסה לישראל, תוכלו גם כן להגיש בקשת ערר ולהציג את הוכחותיכם כי מדובר במערכת יחסים אמיתית וכי אתם מעוניינים להתחיל חיים יחד פה בארץ.

סיוע משפטי יכול לסייע לכם רבות הן בתחילת הדרך כאשר ניתנת התשובה על הסירוב וכן גם בהמשך הדרך בעמידה מול בית הדין לעררים. כאשר מדובר בסירוב ראשוני, עליכם להבין את הסיבות לסירוב ולשנות את דעת המסרבים. סיוע משפטי יכול לשנות את כף המאזניים במצב כזה.

 

בשורה התחתונה,

תשובת הסירוב היא תשובה ראשונית שלעתים ניתן לשנות אותה. כך, מסורבי כניסה לישראל יכולים לקבל את האישור בעזרת סיוע משפטי והליכה בדרכים המשפטיות הנכונות.

 

פנו עוד היום אל עורך דין משרד הפנים – עמרי אזולאי.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם