סוכריות ממותגות – מוצר שיווקי מנצח

סוכריות ממותגות

כשאנחנו חושבים על מוצרים ממותגים, מוצרים שניתן להשתמש בהם לצורך פרסום ושיווק העסק שלנו, אז אנחנו חושבים על דברים עמידים, דברים ברי קיימא, כלומר, כאלה שיכולים להחזיק מעמד זמן רב ולשרת את הלקוחות לצרכים שונים. 

אך כפי שאנחנו יכולים להניח, קיימים גם מוצרים אחרים שניתן להשתמש בהם לצורך מיתוג, כך למשל, אנחנו יכולים להשתמש במוצרי מזון שונים לצורך מיתוג העסק. אחת הדוגמאות הטובות והפופולאריות הן סוכריות. אנחנו יכולים להשתמש באופציה של סוכריות באריזה ממותגת, סוכריות שמכילות את שם העסק ופרטים נוספים. 

נכון, שאם אנחנו מספקים ללקוחות שלנו את המוצר, קרי את הסוכרייה הממותגת, אזי שהם לא יוכלו להשתמש בה לאורך זמן. ברגע שהם יאכלו את הסוכרייה, היא תיעלם. אך לנו, בתור בעלי עסקים, בעלי מקצוע, אשר רוצים למתג את העסק שלנו בפני לקוחות שונים, יש אפשרויות שונות כיצד להשתמש בסוכריות לצורך כך. אנחנו יכולים לעשות את זה באופן ישיר ואנחנו יכולים לעשות את זה באופן עקיף, אנחנו יכולים לעשות את זה מבלי להיעזר באמצעים אחרים ואנחנו יכולים להיעזר בעוד שורה של מאפיינים לצורכי מיתוג כאלה ואחרים. 

מדוע משתלם להשתמש בסוכריות ממותגות

ראשית, אנחנו יכולים להציע אותן לכל לקוח, לכל מי שמגיע אל העסק שלנו. הרבה פעמים אנחנו נמצא עסקים אשר מניחים קערה עם סוכריות שנושאות את שם העסק בפתח החנות או במקום אחר. כך כל מי שנכנס או עובר במקום, יכול לקחת סוכרייה מן הקערה. 

שנית, אנחנו יכולים לספק סוכריות ללקוחות או לאורחים שלנו, בזמן אירועים מיוחדים כמו כאן. למשל, בעת תערוכות, ירידים, ימי מכירות וכדומה. זה יכול להיות רעיון יפה וכלי טוב למשוך אלינו לקוחות במקום. 

שלישית, אנחנו יכולים להציע סוכריות כאלה לכל מי שמבצע עסקה, בין אם אנחנו מציעים סוכריות בודדות או קופסה עם סוכריות. 

חשוב להדגיש, הסוכריות הרבה פעמים יכולות להוסיף למיתוג של המקום, גם מבלי שנספק אותן באופן ישיר, גם מבלי שמישהו באמת ישתמש בהן. הן פשוט מוסיפות לעיצוב ולנופך של המקום בצורות שונות. 

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם