פארק בבלי – כמה נתונים שחובה לדעת

פארק בבלי

יצא לכם לשמוע על פרוייקט פארק בבלי בשל הבאז התקשורתי שהוא קיבל ורציתם לשמוע פרטים נוספים? נתחיל מכך שהפרויקט יצא לדרך במימון של יצחק תשובה ושותפים נוספים. התכנון והעיצוב שלו בוצע על ידי האדריכלית גל נאור, אשר צברה ניסיון רב בעבודה על פרויקטים בניו יורק.

מבחינת המיקום, הפרויקט הזה מביא את התמורה הטובה ביותר שאפשר לחשוב עליה. הוא נמצא ממש במרכז העניינים, בסמוך למרכז תל אביב וכל אזורי התרבות והפנאי. הוא נמצא בסמוך לשכונת בבלי, בלבו של פארק ירוק, יפיפה ומיוחד. זהו פרויקט מרהיב לאנשים שמחפשים אחר מקום מגורים ברמה גבוהה.

בניה אקולוגית ודירות ב-4 סגנונות עיצוב

האדריכלית גל נאור הביאה לידי ביטוי את הניסיון שצברה בתחום האדריכלות בניו יורק, כאשר בחרה בסופו של דבר ליצור 4 עיצובים שונים לדירות בפרויקט – עיצובים בהשראת אוויר, אש, אדמה ומים. לכל דגם אופי משלו וסגנון ייחודי שיכול להתאים לאנשים עם העדפות אחרות.

עליכם לשאול את עצמכם מהו הסגנון העיצובי המועדף עליכם ואיך בדיוק הייתם רוצים לראות את הדירה שלכם מעוצבת. מעבר לכך, אם מדובר על דירה להשקעה, אתם יכולים להיות בטוחים כי לא משנה באיזה דגם תבחרו, תוכלו להשכיר את הדירה בקלות ועל הדרך ליהנות מעלייה משמעותית בשווי שלה בחלוף השנים.

משקיעים את הכסף בפרויקט בבלי

דעו לכם שאם אתם רוצים להשקיע את הכסף שלכם בפרויקט יוקרתי ואטרקטיבי שיהיה שווה כל שקל, אז פרויקט פארק בבלי לא יאכזב אתכם מבחינת הכדאיות של ההשקעה. אנו בטוחים שתוכלו להיות מרוצים בכל אספקט ולהיות בטוחים ללא כל ספק שאתם שמים את הכסף שלכם במקום הנכון. בואו למקום בקרוב ותתרשמו מהדירות בפרויקט.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם