עורך דין מקרקעין נתניה

1968461-min

לא לכל עסקה אפשר לגשת לבד, במיוחד כאשר מדובר בנדל"ן. עורך דין מקרקעין נתניה הוא האדם שאתו אתם בוחנים עסקה וממשיכים צעד צעד עד לחתימתה לשביעות רצונכם. מכיוון שיש כל כך הרבה ניירת וסעיפים בחוק שחייבים להכיר אם רוצים לא ליפול בפח ולא לשלם מסים מיותרים, מומלץ לגשת לכל עסקה כזאת אך ורק בליווי משפטי. עורך דין כזה בודק את העסקה שאתם רוצים כדי לוודא שאין בה מכשולים ומלכודים שונים, שבעלי הנכס הם באמת מי שטוענים שהם ושאין מכשולים חוקיים אחרים, כמו תקנות בנייה שלא סיפרו לכם עליהן, הערות אזהרה בטאבו או קושי מסוים לבצע את התכניות שלכם לגבי הנכס.

 

מה חשוב לדעת על עסקת המקרקעין?

  • כל רכישה או מכירה מחויבת ברישום מדוקדק במסמכים ובמנהל מקרקעי ישראל ולכן רצוי שרק עורך דין שמתמחה בכך יעשה זאת.
  • יש פרויקטים שונים שאי אפשר לבצע למרות ההבטות ולמרות מצגי שווא שמציגים לפני הקונים והמשקיעים העתידיים, אבל רק מי שמבין בכך יוכל לעלות עליהם ולהזהיר את המתעניינים בכך.
  • לא כל פרויקט הוא תרמית, אמנם, אבל לפעמים נתקלים בקשיים שלא ידעתם עליהם קודם משום שאינכם מתמצאים בתחום. זה נכון במיוחד אם רוצים לקנות מגרש ולבנות עליו מבלי לדעת שיש קושי שמתנגש עם תכניות של יזמים או של הרשות המקומית. הניחו לאיש המקצוע לבדוק כדאיות של עסקה כדי לדעת אם היא טובה לכם.
  • עסקת מקרקעין היא חוזה שעושים עם המוכרים או הרוכשים ולכן מומלץ שחוזה כזה ייערך רק בידי עורך דין מקרקעין בחדרה, גם אם אומרים לכם שהכל בסדר ומספיק לחתום על מסמך שאתם מכינים לבד. לא כך משכירים או שוכרים דירה או כל עסקה שכרוך בה כסף רב.
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם