איזה שימוש יש לנו במעכבי בעירה?

איזה שימוש יש לנו במעכבי בעירה?

בעונת החורף בתים רבים משתמשים באמצעי חימום שונים כדי לחמם את חלל הבית כמה שיותר, כך שהקור השורר מחוץ לבית לא יורגש בפנים. אמצעי החימום שונים ומגוונים ביניהם המכשירים שנמצאים בשימוש הרב ביותר הם המזגן הביתי ותנורי חימום מסוגים שונים. ניתן לומר כי המזגן הוא אמצעי החימום המהיר והנגיש ביותר בכל בית, אך בגלל שפונקציית החימום שלו מפיקה אוויר חם הדבר גורם לתחושת יובש וירידה בלחות בחלל, דבר הגורם לתחושה של קשיי נשימה קלים.

משום כך האופציה הטובה ביותר לחימום הבית היא באמצעות תנור חימום, כמו תנור המורכב מספירלות חימום שמעניקות חום נעים ומספק בחלל בו הוצב התנור. שרפים מוצרי בטיחות מסבירים כי החיסרון באמצעי חימום זה הוא הבטיחות של התנור, מכיוון שהמכשיר בנוי מספירלות חימום שמתלהטות לאחר כמה שניות וממוקמות בתנור בצורה גלויה, קיימת סכנה להתלקחות אם התנור מוצב במקום לא בטיחותי. הדרך הטובה ביותר לחמם את הבית וגם להגן עליו מפני דליקות לא צפויות, היא באמצעות החזקת מעכבי בעירה ברחבי הבית.

סוגים של מעכבי בעירה

ניתן למצוא סוגים שונים של מעכבי בעירה יעילים שיוכלו להגן על חללים פנימיים מבני דליקות, אם בגלל תנורי חימום שהוצבו באופן לא בטוח וגם מפני קצר חשמלי העלול להתרחש בשקעי החשמל כתוצאה ממזג אוויר, מכשירים חשמליים ועוד.

כאשר משתמשים במעכבי בעירה, המטרה העיקרית היא ליצור מעין מחסום עמיד ואיכותי מפני אש ועשן במקרה של דליקה. אחד מחומרי מעכבי הבעירה הנפוצים בשימוש הינו לוח צמר מצופה בחומר מעכב בעירה, כך שניתן למקם אותו במקומות בעלי פוטנציאל גבוה לדליקה כמו לוחות חשמל או בנוסף לאמצעי מיגון אחרים כמו דלתות וקירות אש. בחללים בהם קיים חשש גבוה להתפשטות מהירה של אש כמו חלל עשוי עץ, מומלץ ליישם חומר מעכב בעירה מיוחד המיועד לציפוי ריהוט ואלמנטים עשויים עץ.

הזמינו עכשיו מעכבי בעירה מבית שרפים!

כיצד בוחרים מעכבי בעירה איכותיים?

על מנת לשמור על בטיחות הבית והמשפחה, מומלץ לשפר את עמידות הבית מפני שריפות באמצעות מעכבי בעירה. ניתן למצוא מגוון מוצרים איכותיים לשימוש ביתי באמצעות הרשת או על ידי המלצות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם