רכישת דירה בפרויקט תמ"א 38- המדריך המלא

רכישת דירה בפרויקט תמ

בשנים האחרונות יותר ויותר בניינים ברחבי הארץ עוברים תהליך של שינוי והתחדשות בעזרת פרויקט תמ"א 38. במקרה בו אתם מעוניינים לרכוש דירה בפרויקט מעין זה חשוב לזכור כי תהליך מעין זה שונה מתהליך רגיל של רכישת דירה. ההבדל המהותי הוא שבעוד בתהליך רכישת דירה מתבצע בין שני גורמים בלבד הקונה ובעל הדירה, בתהליך רכישת דירה בפרויקט תמ"א 38 ישנם שלושה צדדים- הקונה, המוכר והקבלן.

כל מה שצריך לדעת על רכישת דירה בפרויקט תמ"א

כל תהליך של רכישת דירה הינו תהליך מלחיץ שמעורר חשש רב שכן מדובר באחת מהרכישות הגדולות ביותר אותן נעשה במהלך חיינו. אך ישנם מקרים בהם תהליך רכישת הדירה הופך להיות מסובך אף יותר, למשל- כאשר מדובר בדירה בפרויקט תמ"א. בפרויקט מעין זה נעשה שיפוץ כללי של הבניין. תהליך זה עלול לקחת זמן רב ופעמים רבות אף לא מתקבלות התוצאות הרצויות.

ישנם מקרים רבים לצערנו בהם היזם שלוקח על עצמו את הפרויקט אינו מצליח לעמוד ביעדים אותם הציב כך שמתגלים בבניין ליקויים רבים אשר לא היו בו בעת מעמד הרכישה. כמו כן, יכולים להתגלות ליקויים נוספים וכן בעיות נוספות עוד קודם קבלת הבית או לאחר קבלתו. חשוב מאוד דווקא במקרים מעין אלו להיעזר בעו"ד מקצועי שיהיה לכם לעזר ויאפשר לכם לעשות את התהליך נכון כך שלא תיפגעו.

בחירת עו"ד נכונה

בחירת עו"ד היא הדבר החשוב ביותר אותו תוכלו לעשות עוד קודם שאתם חותמים על חוזה. עו"ד לענייני נדל"ן ידאג לבחון את החוזה לעומקו ולבחון האם מדובר ברכישה משתלמת עבורכם, מהם הנקודות עליה חשוב לשים את הדגש ומהי הדרך אשר תוביל אתכם לרכישה נכונה ומדויקת. שימו לב כי אתם בוחרים עו"ד מקצועי, אמין ובעל שנות ותק רבות.

> למידע מקצועי והמלצות נוספות בתחום הנדל"ן בקרו באתר http://weislaw.co.il!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם