הפעולות שיש לעשות בשביל שהריהוט במרפסת שלכם לא יעוף

1922517-min

בעשרות השנים האחרונות אנו עדים לשינוי משמעותי בכל ענף הבנייה. כיום, במטרה להצליח לנצל באופן מרבי את הקרקע היקרה בארצנו, קבלנים רבים בוחרים לבנות לגבהים שלא נראו בעבר. ברוב ככל הבניינים החדשים ישנה מרפסת לכל דירה. מרפסות אלה לעיתים עלולות להוות סכנה של ממש במידה ויעופו חפצים שונים מגבהים משתנים אל עבר רחובות השכונה. על כן, חשוב שתכירו את כלל השיטות הטובות ביותר לשמירה על החפצים שלכם במרפסת מבלי שיתעופפו גם ברוחות החזקות ביותר.

 

התמודדות תמידית עם רוחות עזות

הבנייה הגבוהה גוררת מרפסות רבות בקומות הגבוהות שנאלצות להתמודד כמעט באופן תמידי עם רוחות עזות שמאיימות להעיף פריטים מהמרפסת שלכם. לכן, חשוב שתכירו את כלל השיטות לשמור על פרטי הריהוט שלכם במרפסת ללא סכנת התעופפות. השיטה הראשונה, הישנה והפשוטה ביותר היא לדאוג שבאופן תמידי יהיו חפצים כבדים מונחים על פרטי הריהוט הקלים במרפסת שלכם. הרוחות העזות בקומות הגבוהות עלולות להעיף לא מיט פרטי ריהוט במידה ולא תקפידו על כך.

 

עשו שימוש בברגים ובמסמרים

השיטה השניה היא לעשות שימוש בברגים ומסמרים על מנת לאבטח את פרטי הריהוט שלכם מפני העפה. אנשים רבים בוחרים לוודא ששום פרט ריהוט במרפסת שלכם לא יעוף ובוחרים להצמיד אותם לרצפה או לקירות באמצעות ברגים או מסמרים. שימוש בברגים או מסמרים יבטיח לכם עמידות ברמה הגבוהה ביותר כך שלא יהיה כל חשש מפני התעופפות פרטי ריהוט שלכם ברוח המצויה דרך קבע בקומות הגבוהות.

פרטי הריהוט הדורשים תשומת לב בנושא זה הם בדרך כלל פרטי הריהוט הקלים ביותר אך חשוב להדגיש ולומר כי גם הרהיטים הכבדים אשר לכאורה לא יכולים לעוף, עלולים לעוף במקרי קיצון של רוחות עזות בקומות הגבוהות.

 

מוזמנים להכנס לאתר של חברת ארגמן ריהוט גן ולרכוש מגוון ריהוט גן.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

לימודי שמאות

לימודי שמאות

לימודי שמאות (כמו שיש במכללת אפיק) הפכו לנפוצים ופופולאריים במיוחד בתקופה האחרונה, היות ומדובר על תחום מעניין ודינאמי. היום כל אחד רוצה ללמוד מקצוע מבוקש, על

קרא עוד »