מספר מקוצר לעסק – כי ככה מגיעים אלייך מהר

מספר מקוצר לעסק - כי ככה מגיעים אלייך מהר

השימוש בכוכבית פלוס הוא פתרון אולטימטיבי לכל בית עסק כדי לקדם את הפעילות העסקית שלו בדרכים שונות, החשיבה מאחוריו היא התאמה מושלמת לעולם העסקי.

מספר מקוצר לעסק – כי ככה מגיעים אלייך מהר

לקוח אשר רואה מודעת פרסום על מבצע או פריט אשר הוא מעוניין לרכוש או שירות שהוא מעוניין לקבל, רואה כי קיים חיוג מקוצר לעסקים, מדובר במספר קצר וקליט ולכן קל מאד לזכור אותו ולהשתמש בו באופן מידי.

ארבע ספרות זו כמות ספרות שכל אדם יכול לזכור ללא בעיה ובסדר הנכון, אך כשמדובר במספרים ארוכים צריך להקליד ספרה אחר ספרה בסלולרי, לוודא שנרשמו כל הספרות וכך המספר הוא תקין. כאשר מדובר במספר בין 10-7 ספרות, זה הופך את הנושא למאוד לא נוח.

עסקים מובילים

עסקים מובילים בתחומם כמו חברות נדל"ן, עסקים בתחום הסלולר, יבואנים גדולים של כלי בית ועוד מודעים לעבודה שחיוג מקוצר לעסקים תורם רבות לעסק שלהם. אין ספק שכך מגיעים אליהם הרבה יותר לקוחות פוטנציאליים אשר שואלים שאלות, נחשפים למידע, לסחורות או לשירות הרלוונטי. הגישה המהירה גם יוצרת קשרים מצוינים ומידיים עם הלקוח ופעמים רבות השיחה נסגרת בתיאום פגישה, רכישת מוצר או הזמנת שירות בהתאם לתחום העיסוק של בית העסק.

חשיבה לטווח הרחוק

מטרתו של כל עסק היא למקסם את רווחיו ולכן מי שחושב לטווח הרחוק מבין את החשיבות הרבה של חיוג מקוצר לעסקים לצורך בניית קמפיינים פרסומיים, אפקטיביות בשיווק ובמכירות, בידול העסק הספציפי מול המתחרים שלו והבאתו למקום גבוה הרבה יותר, לאור העובדה שהלקוחות מגיעים אליו בדרך פשוטה וקלילה.

בזכות שירות זה, המוניטין של העסק גובר, התדמית העסקית שלו היא נרחבת ומגיעה לכל לקוח אשר סוג השירות או המוצר, רלוונטיים עבורו ולכן מעלה את דרגת המותג לדרגה של יוקרתיות.

צורת התנהלות זו מאפשרת למנהלי העסק ליצור המשכי פעולה באמצעות מיילים או הודעות וכך להפוך את הלידים להנעה לפעולה, אשר מביאה בסופו של התהליך לתוצאה אמיתית של מכירה.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם