מקלחונים מעוגלים – יתרונות מול חסרונות 

apartment-architecture-bath-towels-bathroom-271631

עבור אנשים רבים האזור של הרחצה הוא כזה שכולל מקלחון ולא אמבטיה, וההעדפה הזו פוגשת הרבה מאוד סוגים של דגמים שרק הולכים ונעשים הרבה יותר מגוונים ככל שחולף לו הזמן. חלק מעדיפים מקלחון בצורה מרובעת, וחלק אחר מחפשים אחר מקלחון שמגיע בתצורה מעוגלת. מה יכולות להיות הסיבות עבור העדפה של מקלחון מעוגל, ומה החיסרון של כזו צורה? כל הפרטים כאן.

מתאימים לחללי מקלחת קטנים

הצורה המרובעת היא כזו שמצריכה יותר מקום, לעומתה, הצורה של מקלחון מעוגל נחתכת באזור הזה של הפינה ובכך מאפשרת כן להתקין מקלחון גם אם החלל עבור הרחצה הוא לא נדיב בשטח שלו ודי מוגבל לשם כך. גם את המקלחונים מן הסוג הזה ניתן להזמין לפי כמה מידות, ובכך לקבל את המענה הכי טוב עבור הפינה שבה רוצים להתקין מקלחון בעל פאות חיצוניות מעוגלות. אדרבא, אם בוחרים בדלתות הזזה, אז חוסכים עוד יותר במקום שבדרך כלל נדרש עבור הפתיחה של הדלתות, ובכך מקבלים מקסימום נוחיות מאותו מקלחון שנבחר.

אוהבים מראה מעוגל

המראה המעוגל הוא כזה שנותן תחושה של תנועה בחללים קטנים, ובכך מעניק את התחושה כי לא מדובר במקום כל כך קטן, אלא במקום מעניק את המרחב הזה להתקלח ולצאת מן המקלחון מבלי לחוש בצפיפות נוראה. בחירה של המידות הכי רלבנטיות ועיצוב של מקלחון מעוגל לפעמים יכולה להיות הפתרון הכי נוח מכל הבחינות, ולהעניק את העיצוב שמרגיש הכי נעים לשלב הזה של המקלחת, ובכל פעם בה נדרשים להיכנס אל המקום מבלי לחשב זהירות יתרה.

החיסרון טמון בצורה

לאחר שמבינים עד כמה מקלחון מעוגל הוא פרקטי ואפילו יפה מבחינה עיצובית, עדיין, לא רבים בוחרים בו מכיוון שאם החלל של המקלחון הוא קטן יותר, אז בסופו של דבר, זה יהיה לחיסרון והוא יהיה פחות מועדף.
לחצו כאן כדי להתרשם ממבחר אביזרים ומקלחונים לאמבטיה!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם