בלוגים כלכליים ששווה להכיר

בלוגים כלכליים

בין רגע הפכנו לצרכני מידע אסטרונומיים ולפעמים אנו מתקשים להפריד בין מידע רלוונטי ונכון לנו לבין כזה שפחות מעניין אותנו. כתבים כלכליים מעדכנים אותנו בכל מה שקורה בזירה הכלכלית של ישראל ושל העולם כולו ובנוסף לכתבות יש גם עמודי פייסבוק שמרחיבים עוד יותר את כמות המידע אליו אנו נחשפים. אז בתור חובבי כלכלה מושבעים, כדי למקד אתכם, הנה כמה מהבלוגים הכלכליים ששווה לכם להכיר.

הבלוג הכלכלי של גיא רולניק

גיא רולניק נחשב לאחת הדמויות המוכרות בתחום הכלכלה, זאת בעקבות הצלחתו במגש הכסף. לפעמים אפשר להתבלבל ולחשוב שהוא בכלל כתב צרכנות, אבל זה בגלל שהוא מקפיד לעסוק בתחומים רבים חוץ מכלכלה נטו. הוא המייסד של ”דה מרקר“ ונחשב לאחד הכתבים היותר מעניינים שיש כאן.

נער אוצר

הכתב הוא בוגר מצטיין של אוניברסיטת בן גוריון שעבד במספר תפקידים מהותיים במשרד האוצר. דרך הכתיבה בבלוג הוא מנסה להשפיע על בניית מדיניות כלכלית דמוקרטית והכל בכתיבה קולחת, מעניינת ויצירתית.

תחשוב טעים, יהיה טעים

בלוג שנכתב על ידי כתב המגזין הכלכלי כלכליסט שאול אמסטרדמסקי והוא עוסק בתחומים כמו בריאות, חינוך, הקשר בין חרדים לבין תעסוקה, פנסיה ועוד. בכתבות עולים לא מעט הרהורים לגבי תחום הפוליטיקה בישראל אבל הוא מציג את הדברים בצורה אישית וכייפית לקריאה.

דעת מיעוט

בלוג סופר מרתק שנכתב על ידי אורי – דוקטורנט לכלכלה באוניברסיטת תל אביב המציג את כל הדעות שלו בצורה מעניינת במיוחד. הוא מבקר סרטים העוסקים בתחום הכלכלה ומציג איך האירועים הללו השפיעו על המציאות הכללית בעולם כמו למשל במשבר שפקד אותנו בשנת 2008. הוא מנתח כתבות מעניינות בתחום ועוסק בין השאר בצמיחה, הגירה, דמוגרפיה, חינוך וכלכלה, היסטוריה כלכלית ועוד. גם אם אתם לא מבינים את התחום עד הסוף, הוא מסביר הכל בשפה שמדברת לכולם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם