שוברים לחדרי בריחה – המתנה המושלמת לעובדים שלכם

1614959-min

שוברים עבור חדרי בריחה קיימים במקומות רבים ברחבי ישראל והם מציעים שפע של חוויות שונות ומשונות עבור האורחים. זוהי פעילות עוצרת נשימה המלאה בתחכום ובחשיבה יצירתית ומוציאה מכל הנוכחים את המיטב.

 

החוויה העוצמתית בחדרי הבריחה – מתאימה לעובדים שלך

המטרה של חדרי בריחה היא להתנתק מהמציאות היום יומית וליהנות מחוויות אחרות. המרוץ של החיים יוצר עומס רב על כל אדם, המשלב משפחתיות עם קריירה ועיסוקים נוספים ולכן זו הזדמנות נפלאה להתנתק מכך וליהנות באופן מלא ומושלם בחדרי בריחה.

לאור היתרונות הרבים שלהם, מעסיקים רבים בוחרים לרכוש קופונים מסוג זה ולהעניק אותם לעובדים שלהם. גם הם חושבים שבריא עבורם להיות במקום זה במשק כמה שעות ולשכוח את כל העניינים היום יומיים שלהם.

יש אפשרות ליהנות מסוגים שונים של חדרי בריחה אשר עוסקים בתחומים שונים כמו פיראטים, הרפתקאות, דרמות, מסתורין, אימה ועוד.

ההגעה לחדר הבריחה היא בדרך כלל של חבורה או של כמה קרובי משפחה והמטרה המשותפת מגבשת אותם מאד, מראה מיהו המבריק שבחבורה, מי מתוחכם ולמי יש רעיונות יוצאי דופן.

כאשר מגיעים יחד ליעד, השמחה היא עצומה ומתחשק להתחיל הכול מחדש….אך שומרים זאת לפעם הבאה.

 

המעסיקים שחושבים על העובדים שלהם

מעסיקים רבים חושבים איך לפצות את העובדים שלהם, על פרויקט מיוחד, על עבודה יצירתית שביצעו או על המחויבות שלהם למקום העבודה. יש דרכים כספיות אך בנוסף לכך, נחמד לקבל שובר מתנה לשימוש עם החברים מהמשרד, או החברים האחרים ולהגיע יחד לאחד מחדרי הבריחה המסקרנים והמרתקים כדי לעשות כל שניתן כדי להגיע למטרה.

השוברים הדיגיטליים החדשים מאפשרים לכל מעסיק לבצע זאת בדרך קלה ופשוטה, לרווחתו של העובד.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם