מה ההבדל בין ייעוץ ארגוני לעסקים קטנים לעומת גדולים

ייעוץ ארגוני לעסקים

עליכם להבין כי מי שמקטלג דברים בחיים נוטה לעשות טעויות. כך לדוגמא לכל אדם יש אופי שונה, תכונות שונות, יכולות שונות, העדפות שונות וכל אדם הוא אחר. באותה מידה יש לציין כי כל חברה היא שונה ואין לגזור מחברה אחת לחברה אחרת גם אם הן באותו שוק. הדבר נכון פי כמה כאשר אנו מדברים על חברת בגדלים שונים. לחברה גדולה יהיו הרבה יותר משאבים מאשר חברה קטנה והיכולות שלה יהיו הרבה יותר גדולות. לכן אתם צריכים להבין כי יש הבדלים גדולים בין ייעוץ ארגוני לעסקים קטנים ובין ייעוץ ארגוני לעסקים גדולים. ההסתכלות של שתי החברות היא שונה לחלוטין וההמלצות יהיו שונות לחלוטין וזהו משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון אם אתם בעלים של חברה גדולה או קטנה ועל כך יש לתת את הדעת.

האם כדאי לשכור את שירותיה של חברת ייעוץ מחו"ל?

אך אנו חייבים לציין כי חברת ייעוץ יכולה לייעץ גם לעסק קטן וגם לעסק גדול ממש כפי שרופא יכול לטפל גם באישה וגם בגבר או מוסכניק יכול לטפל גם במזדה וגם באופל. אך מה שאנו עוד חייבים לציין הוא כי לא כדאי לפנות אל חברת ייעוץ מחו"ל אם אתם חברה ישראלית. אתם צריכים להבין שבשביל ייעוץ טוב אתם צריכים חברה המכירה את השוק הישראלי ואת האופי לא רק של הלקוח הישראלי אלא בעיקר של העובד הישראלי. לכן כדאי לפנות אך ורק אל חברת ייעוץ ישראלית ולא אל אף חברה אחרת וזהו משהו שאתם חייבים לתת עליו את הדעת.

האם כדאי לשכור את השירותים של חברה קטנה או גדולה?

נקודה נוספת שאתם חייבים לקחת בחשבון היא שעדיף ב-99% מהמקרים לשכור את השירותים של חברה קטנה ולא של חברה גדולה מכיוון שכך תבטיחו כי תקבלו יחס אישי וצמוד וזהו משהו שאתם חייבים לתת עליו את הדעת. על כן פנו אך ורק אל חברה קטנה וכך תבטיחו כי הייעוץ יהיה ברמה הגבוהה ביותר.

קראו גם על: שיפור מערך מכירות

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

סכסוכי ירושה

לאבד אדם אהוב זה נורא, זה אף פעם לא קל. מלווה לזה תחושת אובדן נוראה לצד עצב וריקנות. בטח ובטח אם מדובר באדם קרוב. תוסיפו

קרא עוד »