מיהי חברת אקספון סלולר We4G

אקספון סלולר We4G

התקשורת הסלולרית עשתה דרך ארוכה מאז הופעתה הראשונה בישראל בשנות ה-80 של המאה הקודמת. ממכשיר פשוט ומוגבל עברנו לסמארטםונים חובקי עולם שמכילים פונקציות ואפליקציות רבות אשר עונות כמעט על כל צרכינו בניווט, קניות, בדיקת מידע וכו'. עם השנים השתפר הביצועים של המכשירים הסלולריים ושוק הספקים התרחב מאוד. התחרותיות בשוק גרמה לחברות לחפש יתרונות על החברות הקיימות, מבחינת שירותים ומהירות, וזאת כדי לשכנע מנויים לעבור אליהן, תוכלו לראות את התחרות באתר www.smartcut.co.il. בימינו מדברים כבר על דור 4 בסלולר כלומר על שיפור של דור 3 והשירותים שהוא מציע ביניהם שיחות וידיאו, משחקים, רזולוציות וידיאו גבוהות ועוד.

חברת אקספון סלולר מספקת כיום שירותי דור 3 בסלולר, חבילות גלישה באינטרנט וגם שירותי טלפוניה בינלאומיים כלומר שיחות לחו"ל. היא הוקמה בשנת 2004 לצורך כניסה לשוק ספקי השיחות הבילאומיות וקיבלה ב-2008 רישיון לאספקת שירותי אינטרנט. בהמשך קיבלה רישיון לאספקת שירותי סלולר ב-2015. היא מגדירה את עצמה כחברה כשרה ושומרת שבת וחוסמת תכנים שנראים למנהליה מזיקים במסגרת חבילות הגלישה באינטרנט, וכן מונעת התקשרויות למספרים לא ראויים. חבילות כשרות נחשבות ללהיט במגזר החרדי מאחר שהן מונעות הפצת תכנים חילוניים לכל דורש. הסינון והצנזורה אפשריים במסגרת חבילות מיוחדות של ספקי האינטרנט השונים. המטרה היא להפוך את הסמארטפון לכלי לניהול שיחות בלבד ולבטל את תכני הוידיאו והתמונות. אקספון מציעה את המותג We4G עבור שירותי הסלולר שלה.

שירות We4G כולל גם כרטיסי SIM  ייחודיים לחברה וחבילות לטווח ארוך. שירותי החברה כוללים חיבור לספק + תשתית אינטרנטית ונחשבים מקצועיים ומתחשבים בצרכי הלקוח. מהירויות הגלישה מגיעות עם 100 מגה והחברה מפעילה שירותי תמיכה 24 שעות ביממה. כמו כן אפשר להיות מנוי של החברה בשיחות בינלאומיות גם אם לא משתייכים למאגר מנויי הסלולר והאינטרנט שלה. החברה מעניקה לנוסעים לחו"ל כרטיסי סים שמאפשרים תקשורת קלה ומהירה עם ישראל במחירים נמוכים מהמקובל בשוק, כולל הודעות SMS. באפשרותכם לשלם מראש או לקבל חיוב בחשבון הבנק לאחר תום השהות בחו"ל והחזרת כרטיס ה SIM.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה צריך לשים לב כשבוחרים ארונות?
מחדשים את חדר השינה שלכם? מחפשים ארון חדש לחדר הילדים? מבולבלים? לא יודעים מה לבחור? רוצים לדעת למה...
קרא עוד »
יול 19, 2021
איך מחליפים מצבר?
המצבר הלך? לא כל כך מהר. לפני שעשיתם בדיקה יסודית, אל תמהרו להניח שהמצבר התקלקל. מצבר טוב אמור להחזיק...
קרא עוד »
נוב 01, 2020
בנק תמונות
עובדים על פרויקט דיגיטלי ותוהים לאן כדאי לגשת שזה נוגע להוספה של תוכן ויזואלי בפרויקט שלכם? מאגרי...
קרא עוד »
אוק 28, 2022