כרטיס סים חד פעמי

מהו סים חד פעמי?

סים חד פעמי הוא סוג מיוחד של סים שישמש אתכם לתקופה קצרה, לצורך עבורו נרכש. ניתן להשתמש ב-SIM חד פעמי כדי לגשת לשירות ספציפי.

סים חד פעמי הוא כרטיס סים טוקמן שמאפשר לכם לרכוש אותו מבלי שתצטרכו להזדהות מול חברת התקשורת שממנה רכשתם אותו, ומבלי שתצטרכו להתחייב לתקופה כלשהי. לאחר הפעלת כרטיס הסים החד פעמי תוכלו לעשות בו שימוש למשך הזמן הקצוב שרשת הטלפון הגדירה עבורו או עד לסיום נפח השיחות/הודעות/גלישה שנרכש במסגרת הסים.

חלק מכרטיסי הסים החד פעמי ניתנים לטעינה חוזרת. כך, תוכלו לטעון את כרטיס הסים החד פעמי בדיוק לתקופה עבורה אתם זקוקים לו ולא תשלמו עבור תקופות בהם אינכם עושים בו שימוש.

איפה ניתן להשיג סים חד פעמי?

כל חברות התקשורת מציעות שירותים של סים חד פעמי, וכל חברה מציעים סוגים שונים של כרטיסי סים חד פעמי.

כל כרטיס סים חד פעמי מהם מציע כמות שונה של שיחות טלפון נכנסות ויוצאות, וכמות שונה של הודעות טקסט נכנסות ויוצאות. בחלק מכרטיסי הסים החד פעמי יש גם נפח גלישה במסגרת החבילה, כאשר כל חבילה מציעה נפח גלישה שונה. עלות כרטיס הסים החד פעמי תשתנה כמובן, בהתאם לסוג החבילה שתבחרו.

הסים החד פעמי כשמו כן הוא. מאפשר לכם לעשות שימוש במספר הטלפון אליו הסים משויך, לתקופה קצרה בלבד, עבור צורך או שירות מסוים ולאחר מכן תוכלו לא לעשות בו שימוש יותר. כך, לא תקבלו שיחות טלפון מטרידות או לא רלוונטיות לאחר שלא יהיה לכם עוד צורך במספר של הסים החד פעמי. כך למשל, אם אתם מעוניינים ליצור עסק לתקופה קצרה בלבד או להציע שירות כלשהו לתקופה קצרה.

במידה שתצטרכו לאחר מכן מספר חדש, תוכלו לרכוש כרטיס סים חד פעמי נוסף באותה קלות ומהירות או לחילופין לבצע טעינת טוקמן סלקום אם קיים הצורך להגדיל את היקף השירות.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קייטרינג לחתונה

קייטרינג הוא חלק מהותי בכל חתונה. זו יכולה להיות משימה קשה למצוא את ספק שירותי הקייטרינג המתאים. קייטרינג לחתונה הוא אחד ההיבטים החשובים ביותר בכל

קרא עוד »

מחשבון משכנתא הפוכה

משכנתא הפוכה היא אחד מסוגי הלוואות הדירה הפופולאריים ביותר. הן אחת הדרכים היעילות ביותר לעזור לאנשים לחסוך כסף בתשלומי המשכנתא שלהם ולשלם פחות ריבית. משכנתא

קרא עוד »