5 פתרונות להתקרחות בגיל מוקדם

פתרונות להתקרחות

גברים רבים מוצאים את עצמם מתמודדים עם התקרחות בגיל מאוד צעיר, אף אחד לא אוהב את זה. לכן חשוב להכיר פתרונות שיכולים לעזור בנושא.

למה אנחנו מתקרחים בגיל צעיר?

כל מי שיביט סביבו יוכל לראות, לא מעט חבר'ה צעירים שמתחילים להקריח הרבה יותר מוקדם מהאבות שלהם. יש לכך הסברים שונים. החל מסיבות גנטיות, תורשתיות, המשך בשימוש בתכשירים שונים שגורמים להקרחה, שימוש בתרופות או אמצעים אחרים שאחת מתופעות הלוואי שלהן זו הקרחה, וכן יש מי שמתמודד עם מבנה שיער, מבנה עור בקרקפת שגורם להקרחה.

אך כידוע, לא מדובר בגזירת גורל. אנחנו יכולים למצוא פתרונות שונים כיצד להתמודד עם התקרחות בגיל צעיר. כל המידע על השתלת שיער ועל פתרונות אחרים שיכולים לעזור לנו להתמודד עם סיטואציה שכזו נמצאים ברחבי הרשת. כמובן שלא כל פתרון מתאים לכל אחד, ולכן חשוב מאוד לבדוק את הפתרונות השונים לעומד, זאת בשביל לדעת בוודאות באיזה פתרון להשתמש, מתי, כיצד ובאיזו תדירות.

פתרונות יעילים להתקרחות בגיל צעיר

שימוש בקנאביס

אנחנו שומעים לא פעם על קנאביס רפואי כפתרון להתמודדות עם כאבים, אך האמת היא ששימוש בקנאביס יכול לעזור גם להתמודדות עם התקרחות. באתר של  good stuff אפשר למצוא, בין היתר, גם עזרים לצרכני קנאביס.

השתלת שיער

מי שרוצה להימנע מקרחות, יכול לפנות אל גורם מקצועי לצורך השתלת שיער, כיום התהליך הזה מתבצע בצורה מאוד פשוטה, יסודית, מהירה וללא כאב.

תרופות

אנחנו יכולים למצוא תרופות שונים אשר מעכבות נשירת שיער, העניין הוא, חשוב לבדוק שאין להן תופעות לוואי וכן שהן לא דורשות מאיתנו לצרוך אותן על בסיס קבוע, מדי יום.

תכשירי שיער

כפי שיש תכשירים שעלולים לגרום להקרחה, כך יש תכשירים שיכולים לעזור לנו להימנע מקרחות. חשוב להשתמש בהן, בהתאם למצב השיער, בהתאם לתנאי העור שלנו.

מזון

יש סוגים שונים של פריטי מזון, בעיקר כאלה שמכילים ויטמינים, מינראליים ומרכיבים אחרים, אשר יכולים לעזור לנו לשמור על השיער ולמנוע כל אפשרות להתקרחות בגיל צעיר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם