איך להתקבל לראיון עבודה: המדריך למובטל

ראיון עבודה

התחרות בשוק העבודה על רקע משבר הקורונה עלולה להוביל לטעויות קריטיות מצדכם. בכדי שתוכלו להתקבל לעבודה אשר מתאימה בצורה הטובה ביותר לכישורים שלכם, להלן המדריך המקוצר למובטלים – עם טיפים ועצות כיצד לצלוח את התהליך על הצד הטוב ביותר.

כיצד להתקבל לעבודה בעידן הקורונה?

חיפוש עבודה בצורה יעילה ונכונה חייב להתחיל קודם כל בניסוח קו"ח. למעשה, כיום ניתן לקבל סיוע מצד מומחים לתחום אשר ישדרגו את קורות החיים שלכם, בהתאם לסוג המשרה אליה אתם מעוניינים להתמיין. נוסף לכך, קורות חיים מקצועיים להורדה מאפשרים לכם לשדרג את קורות החיים שלכם ולמעשה להציג את עצמכם בצורה הטובה ביותר. בעידן כמו היום, חשוב מאוד להפעיל את הקשרים שלכם ולפרסם את עצמכם ע"י חברים ומכרים. נסחו פוסט ופרסמו אותו ברשתות החברתיות, וזאת בכדי שחברים שלכם יוכלו להפנות אתכם לתפקידים בתוך מקום העבודה שלהם או משרות אשר יכולות להתאים לכם. את קורות החיים מומלץ לשלוח למעגל הקרוב והרחוק, וזאת בכדי לקבל עזרה. נוסף לכך, מומלץ לנסח מכתב מקדים ולשלוח אותו באופן יזום למעסיק – דרך הפייסבוק, לינקדין או המייל הפרטי שלו.

שימוש בפלטפורמות חברתיות לצורך נטוורקינג

שוק התעסוקה השתנה באופן משמעותי בשנים האחרונות, וזאת בשל כניסה של פלטפורמות דיגיטליות אשר מאפשרות לאתר עובדים באופן יעיל ומדויק יותר. לינקדין לדוגמא מהווה את אחת הפלטפורמות המרכזיות, ועל כן מומלץ לעדכן את הפרופיל שלכם בפלטפורמה וכן ליצור קשר עם כמה שיותר מעסיקים אשר מתאימים לסוג המשרה אותה אתם מחפשים. נוסף לכך, ניתן לקחת חלק בוובינרים אשר מאפשרים לכם ליצור קשר עם מעסיקים פוטנציאלים, כמו גם עם אנשי מפתח בתוך הארגון. תהליך איתור עבודה במציאות כלכלית לא פשוטה כמו היום מחייב גם יצירת קשר עם חברת השמה מקצועית אשר תדע לספק לכם את המענה מבחינת המשרות, כפי שנסביר כעת.

מדוע חברת השמה יכולה לסייע באופן ממשי לקבלה לעבודה?

יצירת קשר עם חברת השמה מהווה דרך בטוחה למציאת עבודה. באמצעות חברת השמה תוכלו לבחון משרות בלעדיות, ואף לעבור תהליך גיוס אשר מותאם בדיוק לדרישות התפקיד אליו אתם מעוניינים להתמיין. באמצעות חברת השמה, ניתן בהחלט לייעל את תהליך איתור המשרה המתאימה לכם, וזאת בשל מערך מקצועי אשר נועד להבטיח כי שני הצדדים – אתם כעובדים והמעסיק העתידי שלכם תוכלו לעבוד יחדיו, בהתאם לדרישות הסף ולתהליך מיון קפדני.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם