מה צריכה להיות עלות ביטוח דירה?

חברה להחזרי מס

לא כל האנשים אשר להם יש נכס כמו דירה למגורים דואגים ליצור מבעוד מועד עבור הנכס החשוב הזה ביטוח עם פוליסת ביטוח דירה. אומנם מדובר בכסף שאותו משלמים עבור מקרה שאולי יתרחש, אבל המחשבה שלי זה לא יקרה היא כזו אשר בסופו של דבר מתגלה כמאוד לא מבוססת עם המוני תרחישים שאכן מתרחשים בצורה של תאונות שמתרחשות בסביבה של הבית וגורמות להרס רב של רכוש ואולי אפילו לנזקים בנפש. מה המסקנה? שלא מחכים עד אשר יתרחש האסון אלא יוצרים סוג של הבטחה שמונעת מן הנזק הזה להיות עוד יותר הרסני מבחינה כספית עם התאוששות מהירה לאחר קבלת כספי הביטוח הרלבנטיים.

 

החישוב של ביטוח מבנה וביטוח תכולה

לא כל ביטוח שנרכש על ידי אדם אחד יהיה זהה אל הביטוח שאותו ירכוש אדם אחר. מדוע זה קורה? גם אם מדובר באותו סוג של פוליסת ביטוח עבור דירה, החברה המבטחת מבצעת בחינה של כמה פרמטרים כמו המיקום שבו נמצאת הדירה, המיגון שקיים בדירה, האם זה בית פרטי או דירה בבניין ומה גובה ההשתתפות העצמית שאותו משלם המבוטח עבור ביטוח הדירה. ככל שסכום ההשתתפות העצמית יהיה גבוה כך החברה תבטח עם סכום פוליסה נמוך יותר, וככל שיהיה מדובר בבית שבו הסיכון גדל מבחינה של פריצות ומקרים דומים שיביאו לתביעה, כך הסכום של הביטוח השנתי ילך ויעלה.

למידע נוסף על כמה עולה ביטוח דירה לחצו כאן!

 

הרחבות הביטוח בעלות נוספת

מעבר לכל מה שפוליסת ביטוח דירה תקנית צריכה להציע עבור המבוטחים שרוכשים אותה, במעמד עריכת הפוליסה יש לא מעט בעלי דירות שמוסיפים אל אלה הרחבות שיכולות לסייע להם במקרי אפשריים נוספים. כך, ישנן הרחבות עבור נזקי טרור, הרחבות עבור כיוסי ביטוחי מפני נזקי צנרת ומים וכן הרחבה של פוליסת הביטוח עבור אחריות חוקית כלפי נזקים שקורים עבור צד שלישי.

בסיכומו של דבר הדירה היא הנכס הכי יקר שאותו רוכש אדם במהלך חייו, וזה חשוב מאוד ליצור מעטפת ביטוחית ששומרת על הנכס החשוב הזה מפני אירועים שיכולים להתרחש ואכן מתרחשים בצורה כזו או אחרת אצל כל אדם במבט של חיים שלמים שכוללים עשורים רבים שבהם אף אחד אינו חסין מפני תקלה או תאונה.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם