מועדונים לבר מצווה שלא יקרעו לכם את הכיס

מועדון לבר מצווה - חווית בר מצווה שונה מכל מה שהכרתם

היום בו מולאים לנער 13 הוא יום גדול ומרומם עבור הילד. למעשה זה היום הכי משמעותי עבורו עד ליום החתונה שלו. ביום בר המצווה כולם חוגגים סביבו, הוא מקבל מתנות, מפרגנים לו, שרים ורוקדים לו ובכלל הוא מרגיש מלך ליום אחד.

הדילמה מתחילה בדרך כלל כאשר מתחילים לחשוב על מקום בו אפשר יהיה לחגוג אירוע ראוי בסדר גודל מתאים, אך מבלי לקרוע את הכיס ומבלי לרוקן את חשבון הבנק.

כאן כדאי מאוד לבדוק את האפשרות של חגיגת בר מצווה דווקא במועדון. עם מועדון בר מצווה ישנה האפשרות לחגוג את השמחה בגדול כאשר המחיר בסופו של דבר יהיה הרבה יותר הגיוני ביחס למחיר של אירוע באולם אירועים גדול או לחילופין גן אירועים.

חוגגים באמת – דווקא במועדון

האווירה במועדון היא אווירה ייחודית אשר יוצרת תחושה אינטימית וחמימה, הרבה יותר מאשר באולם אירועים גדול, קר וזר. האירוע הופך להיות הרבה יותר נעים וכל המשתתפים חשים את עצמם חלק מהאירוע. לא תמצאו את האורחים שישבו בצד עם מכשיר הטלפון החכם ולא יתעניינו בנעשה, כפי שקורה באירועים אשר נערכים באולמות אירועים גדולים. כי במועדון התחושה היא שונה, האווירה היא אחרת והרצון לחגוג ולשמוח יחד עם חתן האירוע הופך להיות משותף לכולם.

חוגגים בחיסכון במועדון

כולם רוצים לחגוג באמת. כולם רוצים לציין את אירוע בר המצווה כפי שראוי ויאה לציין אירוע שכזה. אך פעמים רבות אנחנו נעצרים מול העלויות הכבדות והבלתי אפשריות. אירוע בר מצווה רגיל יכול להסתכם בעלויות כבדות מאוד של אלפי ואף עשרות אלפי שקלים. חשוב לדעת לתכנן את האירוע בהתאם ליכולות הכלכליות. גם אם ישנה אפשרות לפרוס את התשלומים לעשרות תשלומים, עדיין צריך לעמוד בכל התשלומים האלה ולשלם הכול עד השקל האחרון.

כדאי להכיר את המחירים בשוק ולדעת כי המחירים שיש לשלם עבור אירוע במועדון הם מחירים נמוכים במידה משמעותית ביחס למחירים שיש לשלם על אירועים באולמות אירועים גדולים.

מחפשים מקום לערוך בו אירוע מכובד ומרשים בלי קרוע את הכיס? נדמה שכבר קבלתם את התשובה! לפרטים נוספים היכנסו לאתר https://www.nine9.co.il/.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
היתרונות של בחירה בחנות מצעים מיוחדת
כאשר אנשים מטיילים אל המשימה הקריטית של השגת תרדמות רגועה ובקרים מרעננים, תפקידה של חנות מצעים...
קרא עוד »
ספט 19, 2023
בודק שכר מוסמך – איך נבחר אותו?
אלו מכם שנמצאים בחיפושים אחר בודק שכר מוסמך יהיו חייבים לוודא כי מדובר בבעל מקצוע אשר מחזיק תעודת...
קרא עוד »
אפר 02, 2021
נוטריון לספרדית – שירות מכל הלב
לא סתם בעשור האחרון עלתה באופן משמעותי הבקשה לדרכון אירופי על ידי תושבי ישראלים. הבקשות הללו מגיעות...
קרא עוד »
מאי 27, 2021