3 דברים שלא ידעתם על ריכוז פוליסות ביטוח

פוליסות ביטוח משמשות כדי להגן על אנשים ורכושם מפני אובדן כספי. הם עוזרים לאנשים במקרה של מחלה, פציעה, תאונות או מוות. פוליסות ביטוח יכולות גם לסייע בהגנה על נכסים מפני גניבה או נזק.

החשיבות של פוליסות ואילו סוגי פוליסות יש?

ישנם שני סוגי פוליסות ביטוח: חיים וביטוח כללי. ביטוח חיים הוא פוליסה המוציאה סכום כסף קבוע למוטבים של המבוטח במקרה שהם מתים במהלך פרק הזמן שלגביו נרכש הכיסוי. ביטוח כללי מכסה אירועים כגון שריפה, גניבה ותאונות הגורמות לנזק לרכוש או לפגיעה גופנית.

מספר הפוליסות לאדם משתנה ממדינה למדינה, אך בדרך כלל נופל בין פוליסת ביטוח חיים אחת לשלוש לאדם בממוצע. באמריקה, מספר זה הוא בסביבות פוליסה אחת לאדם בממוצע, כאשר לכל אדם יש בערך 3-5 פוליסות בממוצע. . 

קראו על הטבות מס לפנסיונרים >>>

מהו ריכוז פוליסות?

ריכוז פוליסות הביטוח הוא מונח המתייחס לאחוז האנשים באזור נתון שקונים ביטוח מאותה חברה. אנשים המתגוררים באזורים כפריים נוטים יותר להיות בעלי ריכוז גבוה יותר של פוליסות ביטוח מאשר אלו המתגוררים באזורים עירוניים. ריכוז פוליסות הביטוח יכול לשמש כאינדיקטור למידת התחרות של אזור וכמה תחרות יש על הלקוחות. ריכוז פוליסות הביטוח הוא אחת הדרכים לקבוע אם לאזור יש שוק תחרותי. אם לאזור יש שוק תחרותי, יהיו כמה חברות ביטוח שיש להן לקוחות רבים ולאחרות אין כאלה. במילים אחרות, עם שוק תחרותי, חברות מסוגלות להציע מוצרים המותאמים אישית לצרכי הצרכנים בתחום המסוים הזה. יש את הסיכון. כמות הסיכון שנכנסת לפוליסת ביטוח מסוימת תשפיע על סוגי החברות השונים שניתן לצפות להתקיים בשוק של אזור. במילים אחרות, עם כמות סיכון גבוהה, יהיו יותר חברות ביטוח שמוכנות להציע פוליסות בשוק של אזור, והן עשויות להשתנות במידה רבה מבחינת מה שהן מכסות.

בקרו באתר: https://benchmark-fin.com/ וקבלו מידע נוסף

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קייטרינג לחתונה

קייטרינג הוא חלק מהותי בכל חתונה. זו יכולה להיות משימה קשה למצוא את ספק שירותי הקייטרינג המתאים. קייטרינג לחתונה הוא אחד ההיבטים החשובים ביותר בכל

קרא עוד »

מחשבון משכנתא הפוכה

משכנתא הפוכה היא אחד מסוגי הלוואות הדירה הפופולאריים ביותר. הן אחת הדרכים היעילות ביותר לעזור לאנשים לחסוך כסף בתשלומי המשכנתא שלהם ולשלם פחות ריבית. משכנתא

קרא עוד »